Tomasz Michalak Obsługa Inwestycji Tomasz Michalak

Zadbaj o bezpieczny proces swojej inwestycji na każdym etapie budowy

Nadzór budowlany
ul. Wichrowa 12, 62-052 Rosnówko wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Tomasz Michalak Obsługa Inwestycji Tomasz Michalak

Informacje

Opis działalności
Tomasz Michalak jest właścicielem firmy Obsługa Inwestycji. Działalność powstała w 2011 roku, a jej siedziba zlokalizowana jest w Rosnówku na terenie województwa wielkopolskiego.
Produkty i usługi
Nasza firma powstała w 2011 roku, w czasie najgłębszego kryzysu. Dzięki profesjonalizmowi, który zaowocował zadowoleniem wielu klientów, wciąż rozwijamy swoją działalność. Nieustannie obserwujemy zwiększającą się liczbę partnerów współpracujących, dzięki czemu zakres usług staje się coraz bardziej kompleksowy, a baza klientów regularnie rośnie.

Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych, od A do Z. Poczynając od projektu, aż po odbiór budowy. Wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Ponadto możemy się pochwalić dużą ilość odbytych kursów i szkoleń, dzięki czemu pracownicy posiadają bogatą wiedzę w zakresie obsługi inwestycji budowlanych. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, przedsiębiorcami, deweloperami, jak i z instytucjami publicznymi.

W naszej ofercie wyróżniamy:

- projekty budowlane,
- nadzór budowlany,
- kosztorysy,
- kierowanie robotami budowlanymi,
- inspektorat nadzoru,
- inwentaryzacje budowlane.

Oferujemy Państwu swoje usługi, w których zakres wlicza się pełnienie nadzoru nad wytwarzaniem konstrukcji budowlanych, wykonywanie okresowych przeglądów technicznych budynków, wykonywanie opinii technicznych, odbiory inwestorskie mieszkań oraz wykonywanie świadectw energetycznych. Ponadto proponujemy audyty kamerą termowizyjną.

Zapraszamy do współpracy. Siedziba firmy mieści się w Rosnówko, a szczegółowe informacje znajdą Państwo na firmowej tronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Poznań, poznański

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
I
Ipijaa
Fachowa obsługa i przystępna cena. Pracownicy mają bogatą wiedzę i bardzo przykładają się do swojej pracy. Obsługa budowy na najwyższym poziomie.
L
Lucynka46
Godna polecenia firma zajmująca się kompleksową obsługą inwestycji. Szczerze polecam, ponieważ spełnili moje wszystkie oczekiwania.