Irpex Sp z o.o. Sp.k.

Transport samochodowy na terenie Polski i państw Unii Europejskiej

Transport samochodowy
ul. Modrzewiowa 2, 62-090 Rostworowo wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Irpex Sp z o.o. Sp.k.

Informacje

Opis działalności
Firma Irpex ma swoją siedzibę w Rostworowie, w województwie wielkopolskim. Powstała w 2002 roku. Zajmuje się przede wszystkim usługami transportowymi, ale nie jest to wszystko czym może służyć swoim klientom.
Produkty i usługi
Irpex przewozi ładunki na trasach krajowych i międzynarodowych już od niemal 20 lat. Zapewnia szybkie i bezpieczne przewożenie ładunków samochodami ciężarowymi z plandekami, o pojemności 15, 18, 33 i 38 palet. Flota pojazdów składa się z ciężarówek takich marek jak Mercedes Atego oraz Scania, Renault i Man. Większe ładunki przewożone są zestawami składającymi się ciągników siodłowych i naczep. Pojazdy są w pełni sprawne i prowadzone przez doświadczonych kierowców.Oczywiście ładunki są objęte ubezpieczeniem OC.

Poza usługami transportowymi firma Irpex zajmuje się też czynnościami na rzecz innych podmiotów transportowych. Oferuje rozliczanie czasu pracy kierowców i obsługę kadrową. Obsługa ta to:
-przygotowywanie umów o pracę
-nadzór nad aktami osobowymi
-nadzorowanie badań zawodowych
-tworzenie regulaminów pracy
-ewidencjonowanie urlopów
Z kolei rozliczanie czasu pracy polega na liczeniu godzin za kółkiem, w tym nadgodzin i analizowaniu naruszeń zgłaszanych przez Inspekcję Transportu Drogowego. Rozliczane są też delegacje.

Uzupełnieniem oferty przedsiębiorstwa jest działalność związana z BHP. Firma prowadzi szkolenia wstępne i okresowe z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.Ponadto zajmuje się tworzeniem dokumentacji BHP i ocen ryzyka zawodowego.

Więcej informacji dotyczących firmy Irpex można otrzymać pod podanym numerem telefonu lub po nawiązaniu kontraktu mailowego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Jacek
Transport bardzo sprawnie wykonany. Bezpiecznie, wszystko zostało dobrze zabezpieczone. Jestem w pełni zadowolony z realizacji usługi przez firmę Irpex.