Gusma Spawalnictwo

Produkcja specjalistycznych elementów metalowych - szeroki wybór i wiele usług.

Artykuły metalowe
ul. Ludowa 5, 62-080 Sady wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 814 60 06
Adres korespondencyjny
ul. Ludowa 5, 62-080 Sady wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma GUSMA ma swoją siedzibę w Sadach, w powiecie poznańskim. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów metalowych z różnego rodzaju stali. Funkcjonujemy aktywnie w branży już od 1986 roku.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas działalność skupia się na produkcji wszystkich elementów metalowych wymagających obróbki technicznej w postaci gięcia, wykrawania czy wiercenia. Specjalizujemy się jednak we wszelkiego rodzaju pracach spawalniczych.

Nasza oferta skierowana jest głównie w stronę przedsiębiorstw poruszających się w obrębie branży AGD, motoryzacyjnej budowlanej czy medycznej. Dostarczamy wyłącznie najwyższej klasy elementy, które są wytrzymałe, funkcjonalne i niezawodne.

Wykonywane przez nas czynności to między innymi:

- cięcie cnc,
- gięcie nc/cnc,
- wykrawanie,
- toczenie,
- wiercenie,
- gwintowanie.

Dodatkowo zajmujemy się także spawaniem manualnym i zrobotyzowanym, a także wykonujemy obróbkę skrawaniem cnc oraz obróbkę powierzchniową. Zajmujemy się też malowaniem proszkowym oraz śrutowaniem. Uzupełnieniem nasze oferty są usługi związane doradztwem oraz projektowaniem wyrobów i narzędzi.

Funkcjonujemy aktywnie w branży już od ponad trzydziestu lat. Przez cały ten czas udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość wszystkich naszych produktów i świadczonych usług.

Jesteśmy w stanie zapewnić rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość przy realizacji zleceń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń