Gusma Spawalnictwo

Produkcja specjalistycznych elementów metalowych

Artykuły metalowe
ul. Ludowa 5, 62-080 Sady wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(61) 814 60 06
Gusma Spawalnictwo

Informacje

Opis działalności
Na rynku jako firma Gusma działamy od ponad 30 lat, a dokładnie od 1986 roku. Nasza siedziba znajduje się w Sadach, w powiecie poznańskim, w województwie wielkopolskim.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas działalność skupia się na produkcji elementów metalowych wymagających obróbki technicznej w postaci gięcia, wykrawania czy wiercenia. Specjalizujemy się jednak we pracach spawalniczych.

Nasza oferta skierowana jest głównie w stronę przedsiębiorstw poruszających się w obrębie branży AGD, motoryzacyjnej, budowlanej czy medycznej. Dostarczamy najwyższej klasy elementy, które są wytrzymałe, funkcjonalne i niezawodne.

Wykonywane przez nas czynności to między innymi:
- cięcie cnc,
- gięcie nc/cnc,
- wykrawanie,
- toczenie,
- wiercenie,
- gwintowanie.

Dodatkowo zajmujemy się spawaniem manualnym i zrobotyzowanym, a także wykonujemy obróbkę skrawaniem cnc oraz obróbkę powierzchniową. Zajmujemy się malowaniem proszkowym i śrutowaniem. Uzupełnieniem nasze oferty są usługi związane doradztwem oraz projektowaniem narzędzi.

Od początku działalności udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość wszystkich naszych produktów i świadczonych usług. Jesteśmy w stanie zapewnić rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość przy realizacji zleceń.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty firmy Gusma.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
C
Choqiha
Profesjonalna produkcja elementów metalowych. Doświadczona, rzetelna firma. Doskonale wiedzą jak sprostać oczekiwaniom klienta.