Cardan Polska-Wały Napędowe

Regeneracja i produkcja wałów napędowych do pojazdów użytkowych i maszyn.

Serwis samochodów ciężarowych i dostawczych
ul. Poznańska 13A, 62-080 Sady wielkopolskie
poniedziałek 08:00 - 16:30
wtorek 08:00 - 16:30
środa 08:00 - 16:30
czwartek 08:00 - 16:30
piątek 08:00 - 16:30
sobota 08:00 - 16:30
niedziela 08:00 - 16:30
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
606 449 944
Adres korespondencyjny
ul. Poznańska 13A, 62-080 Sady wielkopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Podstawową ofertę firmy Cardan Polska Sp. z o.o. stanowią wały napędowe / wały kardana dla motoryzacji, kolejnictwa i przemysłu – produkcja oraz ich profesjonalny serwis.

Nasza działalność to też profesjonalna regeneracja wałów.

Oferujemy też przeguby precyzyjne, a w szczególności przeguby precyzyjne pojedyńcze, podwójne oraz przeguby precyzyjne z kompensacją. Przeguby te moga też zostać wykonane ze stali nierdzewnej, co ma zastosowanie w instalacjach majacych styk z żywnością oraz w środowiskach agresywnych chemicznie.

Nasza oferta oparta jest na współpracy z wiodącymi producentami wałów napędowych i podzespołów do nich w Europie- jesteśmy np. wyłącznym partnerem w Polsce firmy DANA SPICER® GWB™ i DANA SPICER® ITALCARDANO
Oferta nowych produktów oparta jest właśnie na programie tych firm. Oferta ta obejmuje wszystkie typy wałów, w szczególności:

wały z kompensacją / przesuwne tzw. główne:
standardowe
z łożyskiem podporowym
z podwójnym przegubem
typu WS- bez przyłączy / flanszy tzw. Mechanics
wały bez kompensacji / stałe
wały bez kompensacji z łożyskiem podporowym tzw. pośrednie
we wszystkich możliwych wykonaniach np. bezrurowe tzw. sprzęgła kardana, wały dwuprzegubowe, centrowane, z koszem, bezobsługowe tzw. Service Free.

Stosujemy wszystkie możliwe przyłącza / flansze – typu SAE, DIN, XS/KV.

Zakres momentu obrotowego, który pokrywa nasza stała oferta, to 200Nm do aż 35.000Nm.

Na zamówienie dostarczamy wały przenoszące moment powyżej Tk= 40.000Nm (zastosowania przemysłowe).

Dokonujemy obliczeń wytrzymałościowych wałów- wszelkie projekty konstrukcyjne wałów wykonujemy gratis.

W naszym programie znajdują się przeguby dwukrzyżakowe / półosie skrętne do przednich napędów w pojazdach użytkowych, ciężarówkach.
Oferta serwisowa zawiera praktycznie wszystkie części do wałów napędowych: krzyżaki, flansze, łożyska podporowe niezbędne do naprawy czy odtworzenia nowego wału na wymianę.

Regeneracja, serwis i wyważanie wałów napędowych
Opis działalności
Oferujemy wały napędowe dla motoryzacji (Volvo, Man, Iveco, Mercedes, Scania, Daf) i wały dla przemysłu, profesjonalny serwis wałów napędowych regenerację i wyważanie wszystkich typów wałów kardana. W programie wały główne i wały pośrednie Dana Spicer,Elbe, Gews Klein, wały bez kompensacji, wały z łożyskiem podporowym, przeguby precyzyjne, przeguby homokinetyczne, półosie, krzyżaki, łożyska podporowe, części do wałów pędnych maszyn i samochodów ciężarowych.
Produkty i usługi
Cardan Polska Sp. z o.o. to profesjonalna firma z branży wałów napędowych.

Oferujemy: wały napędowe, wały główne, wały pośrednie, półosie, krzyżaki, łożyska, przeguby precyzyjne.
Nasza działalność to też profesjonalna regeneracja i serwis wałów napędowych, wyważanie wałów napędowych. Oferujemy: wały napędowe, wały kardana, wały główne, wały pośrednie, półosie, krzyżaki, łożyska, przeguby precyzyjne. Zajmujemy się profesjonalnym serwisem i regeneracją wałów napędowych.

W naszej ofercie znajdują się wały napędowe/wały kardana dla motoryzacji iprzemysłu, zarówno ich produkcja, jak i serwis oraz profesjonalna regeneracja wałów. Oferujemy również: przeguby precyzyjne – precyzyjne pojedyncze, podwójne oraz przeguby precyzyjne z kompensacją, standardowe, z łożyskiem podporowym, z podwójnym przegubem, typu WS – bez przyłączy, wały bez kompensacji – stałe, wały bez kompensacji z łożyskiem podporowym – pośrednie. Zajmujemy się przebudową wałów – pod zabudowę retardera, jego likwidację, zmianę rozstawu osi, wykonań bezobsługowych na obsługowe. Nasz program we współpracy z Dana Spicer obejmuje przeguby dwukrzyżakowe/półosie skrętne do przednich napędów w pojazdach zarówno użytkowych, jak i ciężarowych takich jak: Volvo, Man, Iveco, Mercedes, Scania, Daf.
Najwyższy poziom naszych usług w zakresie serwisu i produkcji wałów napędowych doceniają stali klienci z branży motoryzacyjnej i przemysłu. Wśród nich są producenci pojazdów oraz ich autoryzowane serwisy np. AUTOSAN, DAF, IVECO, MAN, MERCEDES, VOLVO, RENAULT V.I. , SCANIA, SOLARIS, SOLBUS.

Wykonywane przez nas naprawy w okresie gwarancyjnym honoruje większość autoryzowanych serwisów: DAF, IVECO, MAN-STAR, MERCEDES, VOLVO, RENAULT V.I, SCANIA.
Marki i specjalizacje
Wały, wały regeneracja, wały napędowe, krzyżaki, łożyska podporowe, sprzęgła, półosie, przeguby, przeguby precyzyjne, przeguby z kompensacją, półosie do samochodów ciężarowych, półosie do maszyn roboczych, przegub podwójny, wały, wał.
Certyfikaty
Gwarantem jakości jest doświadczony personel i wysokiej jakości park maszynowy, sprawdzeni dostawcy, kooperanci oraz wdrożony system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami ISO 9001:2015. Na bazie współpracy z SPICER® GWB™ opracowywane są wszystkie nasze nowe produkty, wdrożenia i realizowane są dostawy wałów na tzw. wyposażenie pierwotne do nowych pojazdów i maszyn.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Kalisz, Konin, Koszalin, Leszno, Poznań, Gniezno, Piła, Śrem

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
P
Piotr
2008-03-11 00:00:00
Unikalne maszyny, oryginalne podzespoły i profesjonalny serwis! Odwiedź i przekonaj się sam!

Słowa kluczowe

man,
daf,