MST AGRO Rafał Winkowski

Diagnostyka i naprawa maszyn rolniczych

Serwis sprzętu rolniczego
ul. Jabłoniowa 7, 60-185 Skórzewo wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
MST AGRO Rafał Winkowski

Informacje

Opis działalności
MST Agro Rafała Winkowskiego to firma działająca w branży rolniczej. Bazuje na 20 letnim doświadczeniu. Jej siedziba mieści się w Skórzewie, w powiecie poznańskim, w województwie wielkopolskim.
Produkty i usługi
MST Agro Rafała Winkowskiego to firma wychodząca naprzeciw oczekiwaniom właścicieli gospodarstw rolnych. Jej działania mają na celu utrzymanie maszyn rolniczych w należytym stanie technicznym, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Przedsiębiorstwo traktuje każdego klienta indywidualnie, dlatego dobiera odpowiednie środki do zrealizowania poszczególnych zleceń.

Dla wygody klientów MST Agro prowadzi mobilny serwis maszyn rolniczych.Działa w tym celu przez całą dobę, siedemdni w tygodniu i poddaje maszyny odpowiedniej diagnostyce oraz naprawom. Przedsiębiorstwo przede wszystkim serwisuje pojazdy takich marek jak:
-John Deere
-Fendt
-Class
-New Holland
-Case
-JCB
-Steyr
-Deutz Fahr

Serwisowane są traktory i maszyny rolnicze wymienionych marek. Ich stan techniczny sprawdzany jest nowoczesnymi urządzeniami, dzięki czemu nie ma potrzeby wyjmowania części. Po wykryciu uszkodzenia mechanicy przystępują do naprawy. Mogą usunąć usterki w skrzyniach biegów, silnikach, a także instalacji elektrycznej. Ponadto zajmują się naprawą sterowników.

Poza serwisem przedsiębiorstwo podnosi też osiągi maszyn. W tym celu stosuje chip tuning zwiększający moc silnik oraz odłącza filtry FAP/DPF. Ponadto odblokowuje skrzynie biegów i zmienia limit prędkości, odłącza system SCR/AdBlue i wprowadza poprawki do oprogramowania silników, skrzyń biegów oraz wyświetlaczy.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o MST Agro, dlatego warto odwiedzić stronę internetową. Ponadto można się skontaktować z firmą telefonicznie lub mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń