Wojciech Piechowiak Usługi stolarskie

Profesjonalne usługi stolarskie

Stolarze
ul. Sokolnicka 10, 62-021 Sokolniki Gwiazdowskie wielkopolskie
(3 opinie) napisz opinię
Wojciech Piechowiak Usługi stolarskie

Informacje

Opis działalności
Wojciech Piechowiak prowadzi własną działalność od ponad 12 lat. Jej siedziba mieści się na terenie Paczkowa, w województwie wielkopolskim. Specjalnością zakładu są usługi stolarskie.
Produkty i usługi
Zakład stolarski od wielu lat specjalizuje się w wykonywaniu mebli na specjalne zamówienie. Bez problemu zajmie się stworzeniem wyposażenia dla domu, mieszkania, bądź biura, wszystko w zależności od oczekiwań i życzenia Klienta. Firma przykłada dużą uwagę do tego, aby wszystkie dobrane elementy układały się w spójną i logiczną całość i nadały charakteru każdemu pomieszczeniu. W ofercie firmy znajdują się między innymi:

- meble do sypialni,
- meble sklepowe,
- kuchnie na wymiar,
- szafy wnękowe/skośne,
- schody drewniane,
- parapety drewniane.

Usługi stolarskie obejmują również zlecenia nietypowe w postaci huśtawek, piaskownic oraz altan ogrodowych. Stolarz wykona też budki na narzędzia i drewniane zabudowy. Wszystkie wyroby powstają z najlepszej jakości drewna, dzięki czemu są trwałe i starczają na długie lata użytkowania. Bogate zaplecze techniczne w postaci specjalistycznego sprzętu pozwala na świadczenie usług rzetelnie i na najwyższym poziomie. Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Wizytówką działalności są bardzo dobre ceny i krótkie terminy realizacji zleceń.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą, która znajduje się na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości prosimy o kontakt.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
E
Emil
Długo szukałem dobrego stolarza, który zrobiłby dla mnie huśtawkę ogrodową. Ten zakład sprostał moim oczekiwaniom w 100% !
K
Kazik
Usługi stolarskie na bardzo wysokim poziomie. Perfekcyjne wykonanie mebli biurowych! Z pewnością jeszcze nie raz się do nich zwrócę!
A
Adrianna
Zakład wykonywał dla mnie garderobę i meble wnękowe. Znakomite wykonanie, jestem zachwycona ! Polecam!