Aleksander Nowak Ślusarstwo, instalacje elektryczne

Oferujemy produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Bramy i ogrodzenia
ul. Łukaszewicza 9, 62-060 Stęszew wielkopolskie
poniedziałek 07:00 - 17:00
wtorek 07:00 - 17:00
środa 07:00 - 17:00
czwartek 07:00 - 17:00
piątek 07:00 - 17:00
sobota 07:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 813 54 63
Adres korespondencyjny
ul. Łukaszewicza 9, 62-060 Stęszew wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Zakład Ślusarski oferuje: bramy, parkany, ogrodzenia, balustrady, poręcze, kraty, markizy. Oferujemy produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.Usługi z zakresu naprawy i przeróbki transportu ciężarowego - również powypadkowego, przyczepy, kontenery, skrzynie ładunkowe, stelaże, burty aluminiowe, burty przesuwne; podłogi aluminiowe, naprawa zbiorników paliwa i inne.
Produkty i usługi
Zakład istnieje od 1992 roku. Jesteśmy firmą usługowo - produkcyjną. Specjalizujemy się w spawaniu aluminium, żeliwa i stali oraz wykonujemy różnego typu prace ślusarskie, według indywidualnego zamówienia klienta.

Zakład wykonuje: bramy, parkany, ogrodzenia, balustrady, poręcze, kraty, markizy, dekoracyjne elementy wystroju wnętrz, oprzyrządowania dla cukierni, restauracji i kawiarni, stoliki, świeczniki, stoliki na kółkach z blokadą hamulcową, blokady parkingowe wraz z automatyką, piece do malowania proszkowego, odtłuszczarki, kabiny, garaże blaszane, wózki wystawiennicze, regały aluminiowe, przyczepy do łodzi.

Oferujemy spawanie w osłonie dwutlenku węgla, argonu, spawanie gazowe i elektryczne.

Oferujemy również usługi z zakresu naprawy i przeróbki transportu ciężarowego - również powypadkowego, przyczepy, kontenery, skrzynie ładunkowe, stelaże, burty aluminiowe, burty przesuwne; podłogi aluminiowe, naprawa zbiorników paliwa (aluminiowe, stalowe).

Produkujemy również stelaże pod torty i owoce w wielu wysokościach (2 do 7 piętrowe).
Zaletą stelaża jest stabilność,estetyka i wielofunkcyjność. Stelaże wykonujemy w dwóch wersjach - w złocie i w chromie. Nasze wyroby w szerokiej gamie prezentowane były na wystawie cukierniczo-piekarniczej w Izbie Rzemieślniczej w Poznaniu. Cieszyły się uznaniem i wzbudziły duże zainteresowanie wśród wystawców i zwiedzających.

Oferujemy spawanie w osłonie dwutlenku węgla, w osłonie argonu, spawanie gazowe i elektryczne.
Chętnie nawiąże współpracę z innymi firmami jako kooperant.
Marki i specjalizacje
Produkujemy stelaże pod torty i owoce w wielu wysokościach (2-7 piętrowe).
Zaletą stelaża jest stabilność, estetyka i wielofunkcyjność. Stelaże wykonujemy w dwóch wersjach - w złocie i w chromie. Nasze wyroby prezentowane były na wystawie cukierniczo-piekarniczej w Izbie Rzemieślniczej w Poznaniu.
Oferujemy również usługi z zakresu naprawy i przeróbki transportu ciężarowego - również powypadkowego, przyczepy, kontenery, skrzynie ładunkowe, stelaże, burty aluminiowe, burty przesuwne; podłogi.
Certyfikaty
Chętnie nawiąże współpracę z innymi firmami jako kooperant.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń