Robi Się Dach Błażej Józefiak

Zajmujemy się budową dachów

Dachy i usługi dekarskie
ul. Adama Mickiewicza 33, 62-060 Stęszew wielkopolskie
(10 opinii) napisz opinię
Robi Się Dach Błażej Józefiak

Informacje

Opis działalności
Firma budowlana Robi Się Dach ma swoją siedzibę w Stęszewie, w województwie wielkopolskim. Właścicielem firmy jest Błażej Józefiak.
Produkty i usługi
Zajmujemy się kompleksowymi usługami dekarskimi, które wykonujemy przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu realizujemy wszelkie usługi na najwyższym poziomie, zapewniamy także nasze doradztwo.

W zakres naszych usług wchodzą:
- budowa dachów,
- naprawa dachów,
- remonty dachów,
- układanie papy termozgrzewalnej,
- obróbki blacharskie.

Realizujemy również usługi ciesielskie oraz blacharskie, założymy też dla Państwa całe orynnowanie. Oferujemy Państwu budowę tarasów przed wszelkimi budynkami, układamy tarasy drewniane.

Korzystamy z najwyższej jakości materiałów, wszelkie prace realizujemy solidnie i fachowo. Zapewniamy terminowe i rzetelne wykonanie zleceń.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
gnieźnieński, kościański, nowotomyski, obornicki, Poznań, poznański, średzki, śremski, wrzesiński

Opinie

(10 opinii) napisz opinię
Z
Zuzanna
Sprawne i terminowe układanie papy termozgrzewalnej. Polecam!
P
Piotr
W zeszłym roku Pan Błażej wykonał nam taras drewniany wraz z altanką całą w drewnie. Wszystko sprawuje się w jak najlepszym porządku. Praca wykonana estetycznie, cena bardzo dobra. Polecam
K
M
Krzysztof M.
Wczoraj wykonany został u nas dach papowy. Firma ekspresowo wykonała swoje zadanie. Jestem zadowolony. Polecam i zapisuję kontakt na przyszłość.
M
Marcin
Dekarz pierwsza klasa. Te bzdurne komentarze, że coś jest nie tak to wyssane z palca. Ekipa weszła, zrobiła swoje. My zadowoleni z ceny i wykonania i myślę, że firma Pana Błażeja również. Pozdrawiam i dziękuję
J
I
K
Joanna i Krzysztof
Dach wykonany solidnie. Polecamy tą firmę ze względu na jakość i podejście do klienta. Myślę, że lepszego dekarza jak Pan Błażej nie znajdziecie. Nie zgadzam się z tym co jedna Pani napisała. Bardzo uczciwy człowiek. Szuka rozwiązań na każdą kieszeń. Także z naszej strony same pozytywy. Polecamy!!!
M
K
Maria K
Fitma rzetelna i profesjonalna. Konkrerna w swych działaniach. Dach wykonany solidnie i perfekcyjnie. Miejsce pracy czyste. Nie mamy żadnych zastrzeżeń co do firmy. Polecamy z czystym sumieniem.
F
Filip
Zajmowali się remontem naszego dachu, dzięki nim wygląda i sprawuje się jak nowy!
F
Filip
Fachowa, sprawna budowa dachu, wszelkie usługi na najwyższym poziomie.
J
Jarek
Zleciliśmy im budowę dachu nad naszą wiatą garażową, usługa wykonana bez zastrzeżeń, dobra cena.
M
Maja
Montowali mi przy domu całe niezbędne orynnowanie, bardzo dobra firma, mają świetny sprzęt i dobrze mi doradzili. Polecam.