"Unimont Plus" Maria Kaniewska

Drzwi, bramy, ogrodzenia, systemy bramowe, oddymianie.

Drzwi
ul. Bolesława Chrobrego 14, 62-060 Stęszew wielkopolskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 813 54 00
Adres korespondencyjny
ul. Bolesława Chrobrego 14, 62-060 Stęszew wielkopolskie

Informacje

O nas
Firma Unimont Plus rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku. Naszą specjalizacją są zabezpieczenia przeciwpożarowe budynków. Jesteśmy producentem drzwi specjalnych. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Dębnie, na terenie województwa wielkopolskiego. Właścicielem zakładu jest Maria Kaniewska.
Opis działalności
Oferujemy nowoczesne rozwiązania w zakresie stolarki przeciwpożarowej, drzwi i bramy na zamówienie. Oferujemy tylko wyroby budowlane dopuszczone do obrotu i powszechnego stosowania zgodnie z obowiązującym Prawem Budowlanym, na podstawie Certyfikatów Zgodności ITB oraz Aprobat Technicznych ITB.
Produkty i usługi
Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom rynku względem produkcji i montażu drzwi specjalnych, oferujemy swoje usługi w tej właśnie dziedzinie. Od początku działalności oferujemy specjalistyczne rozwiązania w zakresie zabezpieczeń przeciwpożarowych. Jest to niezwykle ważne, aby w obiektach budowlanych zapewnić ludziom bezpieczeństwo i nieskomplikowaną drogę ewakuacyjną, w której skład wchodzą także drzwi specjalistyczne.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwala nam zagwarantować Państwu atestowane produkty najwyższej jakości. Pracownicy naszej firmy posiadają niezbędne przeszkolenie i autoryzacje, aby świadczyć usługi również na terenie jednostek wojskowych, więzień czy sądów.

Oferujemy:
-drzwi przeciwpożarowe,
-drzwi antywłamaniowe,
-bramy przeciwpożarowe,
-systemy oddymiania,
-systemy bramowe:
rozwierane,
przesuwne,
opuszczane,
garażowe,
przemysłowe,
-kraty sklepowe.

Proponujemy także systemy oddymiania klatek schodowych, drzwi do kancelarii tajnych oraz ścianki drewniane przeciwpożarowe. Dodatkowo wykonujemy drzwi do ześlizgów strażackich.

Pragniemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość w konkurencyjnej cenie. Nasze wieloletnie, specjalistyczne doświadczenie pozwala nam wierzyć, że gotowi jesteśmy zrealizować nawet najtrudniejsze zamówienia. Zachęcamy do kontaktu z firmą Unimont Plus — z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy!
Marki i specjalizacje
BIG TOR
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń