"ZISO" Zakład Instalacji Sanitarnych i Ogrzewczych Marian Płóciniczak

Budowa sieci wodno-kanalizacyjnych, gazowych, centralnego ogrzewania.

Usługi wodno-kanalizacyjne
ul. Bolesława Chrobrego 21, 62-060 Stęszew wielkopolskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 813 43 86
Adres korespondencyjny
ul. Bolesława Chrobrego 21, 62-060 Stęszew wielkopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Zakład Instalacji Sanitarnych i Ogrzewczych Mariana Płóciniczaka to profesjonalna firma zajmująca się montażem instalacji c.o., instalacji wod-kan oraz instalacji gazowych.

Już w 2005 roku uzyskaliśmy tytuł Lidera konkursu, zostaliśmy nagrodzeni znakiem systemu wyróżnień i znakiem jakości „Wielkopolska Jakość” za stosowanie nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań technicznych, oraz rzetelność w realizacji usług montażu instalacji sanitarnych, grzewczych i gazowych.

W celu świadczenia usług najwyższej jakości wdrożyliśmy system zarządzania jakością, który jest zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2009.

Posiadamy wiele certyfikatów z zakresuinstalacji: sieci gazowych niskiego i średniego ciśnienia oraz przyłączy gazowych niskiego i średniego ciśnienia sieci wodociągowych kanalizacyjnych oraz wewnętrznych instalacji wod-kan, c.o. i gazowych. Zajmujemy się również profesjonalnym projektowaniem sieci i przyłączy gazowych, wod-kan, c.o. oraz wewnętrznych instalacji.

W czerwcu 2009 roku otrzymaliśmy Certyfikat „Najlepsze w Polsce” – The Best in Poland, ponadto w grudniu tego samego roku otrzymaliśmy certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”, certyfikat ten otrzymaliśmy również w roku 2010.

Otrzymane przez Zakład Instalacji Sanitarnych i Ogrzewczych certyfikaty są najlepszym dowodem na to, że nasze usługi świadczymy profesjonalnie oraz rzetelnie. Nasi Klienci są bardzo zadowoleni z naszych usług, wiedzą również, że mogą obdarzyć nas zaufaniem.
Jesteśmy Liderem na rynku – zawsze stawiamy na jakość!

Wybierzcie Państwo współpracę z solidną firmą, która idealnie sprawdziła się już w wielu inwestycjach!

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Opis działalności
Zakład Instalacji Sanitarnych i Ogrzewczych zajmuje się profesjonalnym montażem instalacji c.o., instalacji wod-kan oraz instalacji gazowych w budynkach. Zajmujemy się również sieciami i przyłączami w
Produkty i usługi
Zakład Instalacji Sanitarnych i Ogrzewczych posiada bogatą ofertę wyłącznie wysokiej jakości usług. Na nas na pewno się Państwo nie zawiodą.

Oferujemy Państwu:

- Instalacje centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjne, gazowe,
- Instalacja solarne,
- Montaż kotłów gazowych,
- Montaż kominów powietrzno – spalinowych,
- Montaż pomp ciepła,
- Montaż centralnych odkurzaczy,
- Sieci i przyłącza wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe,
- Projektowanie,
- Wykonawstwo.

Przyjmujemy zlecenia montażu instalacji c.o., wod-kan i gaz w budynkach, oraz sieci i przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych dla inwestorów prywatnych, developerów i jednostek uspołecznionych.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów Zakład Instalacji Sanitarnych i Ogrzewczych zajmuje się również wykonaniem projektów instalacji sieci i przyłączy wodno-kanalizacyjnych i gazowych. Realizujemy zlecenia z materiałów i urządzeń spełniających najwyższe standardy, które pozwalają nam na bezpieczne i bezusterkowe wykonanie zlecenia. Wykonane przez nas przyłącze lub instalacja gazowa, c.o. lub wod-kan będzie służyć Państwu bezawaryjnie przez długie lata.

Inwestujemy również w młodych ludzi. Oferujemy im profesjonalnie szkolenie. Wymagamy ukończenia nauki zawodu w zasadniczych szkołach budowlanych w Poznaniu lub Grodzisku Wielkopolskim i pozytywnego zdania egzaminu przed komisją egzaminacyjną Izby Rzemieślniczej w Poznaniu. Tacy młodzi ludzie znajdą zatrudnieni w zakładzie, gdzie będą mieli możliwość dalszego uzupełnienia kwalifikacji na różnych kursach oraz przede wszystkim w praktyce.

Zakład Instalacji Sanitarnych i Ogrzewczych jest idealnym wyborem, jeżeli chcecie Państwo założyć instalację wod-kan, gazową lub c.o. Nie znajdziecie Państwo lepszego partnera do współpracy.

Zakład Instalacji Sanitarnych i Ogrzewczych to solidność, rzetelność, terminowość oraz profesjonalizm!

Zapraszamy do współpracy!

Marki i specjalizacje
Zakład Instalacji Sanitarnych i Ogrzewczych przy montowaniu instalacji c.o., gazowych oraz instalacji wod-kan korzysta wyłącznie z wysokiej jakości produktów renomowanych producentów takich jak:

- Immergas,
- Stelrad,
- Rehau,
- Purmo,
- Herz.

Certyfikaty
Przez wiele lat pracy uzyskaliśmy wiele Certyfikatów, najważniejsze z nich to:- Przedsiębiorstwo „Fair Play”- Najlepsze w Polsce- Wielkopolska Jakość Q- System Zarządzania Jakością ISO 90001
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Środa Wlkp., Wolsztyn, Leszno, Poznań, Kościan, Nowy Tomyśl, Oborniki, Gostyń, Grodzisk Wlkp., Szamotuły

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń