Przemysław Małyga Doradztwo Kredytowe

Doradztwo finansowe i kredytowe

Kredyty i finansowanie
Kórnicka 25, 62-060 Stęszew wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
660 764 268
Adres korespondencyjny
Kórnicka 25, 62-060 Stęszew wielkopolskie

Informacje

O nas
Jestem doradcą kredytowym działającym na terenie Poznania i okolic.

Doświadczenie zawodowe zdobyłem współpracując z wieloma pośrednikami finansowymi. W tej chwili współpracuje z jedna z największych firm doradztwa kredytowego.

Spotkanie ze mną jest bezpłatne. Wynagradzają mnie instytucje finansowe, z którymi współpracuję.

Misja

Moją misją jest służenie ludziom (Klientom), którzy potrzebują wsparcia w znalezieniu najlepszego rozwiązania kredytowego, dzięki któremu będą w stanie zrealizować swój cel.
Opis działalności
Zajmuję się przede wszystkim kredytami hipotecznymi (w tym kredyty z dopłata w programie MdM), firmowymi oraz gotówkowymi. Posiadam 14-letnie doświadczenie. Cechuję mnie profesjonalizm i nastawienie na klienta.
Produkty i usługi
Zajmuję się doradztwem finansowym i kredytowym.

Ważne jest, aby zadanie to powierzyć wykwalifikowanej osobie, która całościowo zajmie się procesem związanym z pozytywnym rozpatrzeniem wniosku o kredyt bądź pożyczkę. Specjalista przedstawi najlepsze rozwiązania, dostosowane do możliwości klienta. Współpraca z doradcą jest bardzo dobrym rozwiązaniem szczególnie dla osób, które cenią sobie swój czas i liczą na kompleksowe porównanie wszystkich dostępnych na rynku finansowym opcji.

Działam na rynku usług finansowych od 2005 roku. Wieloletnia działalność jest najlepszym potwierdzeniem wysokiego zadowolenia moich klientów.

Specjalizuję się w pozyskiwaniu kredytów hipotecznych (mieszkaniowych) oraz pożyczek dla firm, które są potrzebne między innymi na wyposażenie bądź remont biura.

Pomogę Ci przejść przez całą procedurę uzyskania kredytu mieszkaniowego i hipotecznego.Przedstawię Ci oferty najkorzystniejsze w danej chwili. Wytłumaczę zawiłe treściw umowie kredytowej.

Udzielam porad w zakresie kredytów obrotowych, które zapewnią płynność finansową każdemu przedsiębiorstwu. Zajmę się także doradztwem związanym z kredytami konsolidacyjnymi, a także inwestycyjnymi.

Pracę wykonuję na terenie Poznania, ale z moich usług mogą korzystać również osoby z okolicznych miejscowości. Wszystkich zainteresowanych zachęcam do kontaktu telefonicznego lub poprzez mail, podczas którego omówimy zakres wymaganych działań.

Posiadam stronę internetową.

Zachęcam z skorzystania z moich usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
gnieźnieński, kościański, nowotomyski, obornicki, Poznań, szamotulski, śremski, wrzesiński

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń