Śnieżkabud - bis Dariusz Podeszwa

Szeroki wachlarz usług ogólnobudowlanych

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Kościańska 31, 62-060 Stęszew wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
786 993 561
Śnieżkabud - bis Dariusz Podeszwa

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Śnieżkabud - bis znajduje się w Stęszewie, w powiecie poznańskim, w województwie wielkopolskim. Działalność prowadzimy od 2019 roku, lecz nasze doświadczenie branżowe jest znacznie większe. Właścicielem firmy jest Dariusz Podeszwa.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach remontowo-budowlanych. Zajmujemy się przede wszystkim budową domów oraz ich remontowaniem. Remontujemy również mieszkania. W ramach świadczonych usług tapetujemy ściany, układamy płytki i panele podłogowe. W razie potrzeby możemy również ułożyć panele ścienne.

Przyjmujemy zlecenia na pomalowanie sufitów, adaptację poddaszy czy montaż sufitów podwieszanych. Mamy spore doświadczenie w zakresie szpachlowania, płytkarstwa i dociepleń oraz elewacji. Dla klientów wykonujemy zarówno tynki wewnętrzne, jak i zewnętrzne.

Szybko i dokładnie możemy ułożyć płytki w kuchni, bądź łazience, pomalować salon albo pokój dziecięcy. Wykonamy też inne drobne pracy, aby mogli Państwo komfortowo się czuć we własnym domu.

Gwarantujemy wysokąjakość świadczonych usług i zapewniamy atrakcyjne ceny. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty firmy Śnieżkabud – bis.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Krzyś
Rzetelna firma polecam