A & Z Transport-Logistyka Sp. z o.o.

Zawsze bezpiecznie, zawsze na czas.

Transport międzynarodowy
ul. Powstańców Wielkopolskich 51, 62-060 Stęszew wielkopolskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 898 50 07
618985050
Sprawy ogólnozakładowe
biuro@az-transport.pl
Sprawy transportu i spedycji
kamila@az-transport.pl
Adres korespondencyjny
ul. Powstańców Wielkopolskich 51, 62-060 Stęszew wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
A & Z Transport-Logistyka sp. z o.o. to firma transportowa działająca na rynku od 2000 roku. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Stęszew, na terenie województwa wielkopolskiego.
Produkty i usługi
Dysponujemy nowoczesnym taborem ponad 50 samochodów ciężarowych o ładowności od 1 do 24 ton w postaci samochodów ciężarowych solo, zestawów z przyczepami oraz ciągników z naczepami. Ponadto jesteśmy w ciągłej współpracy z naszymi stałymi podprzewoźnikami, zarządzającymi dodatkowymi zestawami.

Podczas budowy nowej bazy transportowej naszej firmy, stworzyliśmy profesjonalne magazyny z rampami, umożliwiające sprawne rozdzielenie i przechowanie ładunku. Od tego momentu możemy świadczyć usługi polegające nie tylko na przechowaniu towaru przeznaczonego do przesyłki i przygotowaniu go do transportu, lecz również na samym przechowaniu go w magazynie.

Przechowywanie towaru klienta w naszym magazynie przez okres 1 dnia do momentu wysyłki wliczone jest w cenę przewozu. Przy dłuższym przetrzymywaniu, czy usłudze jedynie magazynowania towaru, ceny ustalane są indywidualnie.

A&Z Transport – Logistyka ma przyjemność poinformować o rozpoczęciu nowej działalności, tj. sprzedaży i wymiany opon oraz świadczenia usług wulkanizacyjnych.
Naszym celem jest zaoferowanie kompleksowej obsługi pojazdów, zarówno serwisu naprawczego i serwisu wulkanizacyjnego. Nasza oferta kierowana jest zarówno dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, jak również klientów indywidualnych.
W swoim wachlarzu proponujemy opony w rozmiarach 10 – 46 cali.

Korzyści ze współpracy od A do Z!

* dostawa na czas (nawet w ciągu 24h!)
* elastyczność – dostosowanie taboru do wielkości przesyłki
* możliwość negocjacji cen
* odroczony termin płatności
* dogodny system rozliczeń
* pomoc w kompletowaniu dokumentów
* dokładność i solidność wykonywanych usług
* ubezpieczenie przewożonego towaru
* usprawnienie pracy i przewozu towarów spowodowane nieustannym rozwojem firmy
* wysoka jakość usług z uwagi na wykwalifikowaną kadrę pracowników
* profesjonalizm.

Ponadto oferujemy odgrzybianie, diagnostykę, napełnianie klimatyzacji, wyważanie opon, serwis pojazdów, serwis klimatyzacji samochodowych.

Zapraszamy do współpracy!
Marki i specjalizacje
Transport krajowy dotyczy przewozu towarów o wadze od 1 do 24 ton na terenie całej Polski. Podejmujemy ładunki częściowe jak i cało-pojazdowe. Możemy przewieźć każdy towar poza towarami płynnymi, sypkimi i z wyłączonych grup ADR.

Transport międzynarodowy dotyczy przewozu towarów o ładowności do 24 ton na terenie krajów Unii Europejskiej (głównie Niemiec, Holandii, Belgii i Francji). Świadczymy także usługi na kraje poza obszarem UE (bez bloku wschodniego).
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń