A & Z Transport-Logistyka sp. z o.o.

Transport ładunków na trasach krajowych i międzynarodowych

Transport międzynarodowy
ul. Powstańców Wielkopolskich 51, 62-060 Stęszew wielkopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(61) 898 50 07
618985050
Sprawy ogólnozakładowe
biuro@az-transport.pl
Sprawy transportu i spedycji
kamila@az-transport.pl
A & Z Transport-Logistyka sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
A & Z Transport-Logistyka sp. z o.o. to firma transportowa działająca na rynku od 2000 roku. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Stęszew, na terenie województwa wielkopolskiego. Zajmuje się usługami transportowymi i magazynowymi. Ma magazyny w Stęszewie, Czatolinie, Katowicach oraz w dwóch niemieckich miejscowościach Hagen i Eppingen.
Produkty i usługi
Szybko, bezpiecznie i w konkurencyjnych cenach. Tak działalność prowadzi firma A& Z Transport-Logistyka. Ładunki przewozi na trasach krajowych i międzynarodowych samochodami o ładowności od 1 do 24 ton. W Polsce możliwe są przewozy całopojazdowe i częściowe, a przewożone ładunki to niemal wszystko, z wyłączeniem towarów sypkich, płynów oraz niektórych materiałów niebezpiecznych. Z kolei przewozy na trasach międzynarodowych prowadzone są do krajów Zachodniej Europy, szczególnie Niemiec, Holandii, Belgii i Francji. Dodatkowo transport realizowany jest do państw dawnego blokuwschodniego. Towar jest zawsze ubezpieczony i docierana na miejsce terminowo.


Ciężarówki używane przez firmę są w pełni sprawne, a prowadzą je doświadczeniu kierowcy. Flota przedsiębiorstwa składa się z ciężarówek bez przyczepy i zestawów z przyczepami oraz naczepami.
Ładunku przewożone samochodami są składowane i ładowane do pojazdów w kilku magazynach firmy, które znajdują się w Stęszewie, Czatolinie i dwóch miejscach w Niemczech. Jeden dzień składowania jest wliczony w cenę transportu.

Sprawność ciężarówek to zasługa warsztatu firmowego. Można w nim wykonać różne prace serwisowe, np. związane z naprawą klimatyzacji. Ponadto oferta A& Z Transport-Logistyka obejmuje takie usługi jak:
-odgrzybianie klimatyzacji,
-napełnianie klimatyzacji,
-diagnostyka komputerowa
-wyważanie opon,
-wymiana opon,
-wulkanizacja opon,
-sprzedaż opon.

Dostępne są opony w rozmiarach 10-46 cali.

Więcej informacji o firmie A & Z Transport-Logistyka znajduje się na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
kris1967
Polecam usługi tej firmy. Ładunek dotarł na miejsce terminowo.