Rosa Jolanta, lek. med. dermatolog. Gabinet

Specjalizuję się w diagnozowaniu i leczeniu schorzeń dermatologicznych

Dermatolodzy
ul. Wojska Polskiego 6, 62-060 Stęszew wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
507 023 607
Rosa Jolanta, lek. med. dermatolog. Gabinet

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Jolanta Rosa i jestem lek. med. dermatologiem. Mój gabinet znajduje się w Stęszewie, na terenie województwa wielkopolskiego.
Produkty i usługi
Głównym profilem mojej działalności jest diagnozowanie i leczenie schorzeń dermatologicznych. Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie w branży medycznej, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznałam Państwa oczekiwania i wypracowałam sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Przyjmuję pacjentów w różnym wieku, ale każdemu staram się pomóc.

Zakres moich obowiązków obejmuje leczenie chorób skóry u dzieci i dorosłych, dermatoskopię, leczenie grzybicy, leczenie zmian skórnych, leczenie pieprzyków, leczenie wypadania włosów, leczenie chorób paznokci, a także leczenie zmian trądzikowych.

Warto pamiętać, że niepokojące zmiany mogą być następstwem chorób wewnętrznych, np. zmian hormonalnych. Działam całościowo. Zajmuję się diagnostyką, profilaktyką i podejmuję stosowne kroki w celu zniwelowania choroby.

Dysponuję sprzętem i narzędziami do przeprowadzania niezbędnych badań. Wykonuję na przykład oceny dermatoskopowe znamion i zmian skórnych.

Dokładam wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Zależy mi na zadowoleniu i zdrowiu pacjentów. Gwarantuję rzetelność i profesjonalną obsługę.

Zapraszam do kontaktu.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń