Carbohort Sp. z o.o.

Ogrodnictwo
ul. Jeżynowa 1, 62-002 Suchy Las wielkopolskie
(7 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)

Informacje

Carbohort Sp. z o.o. działa w branży Ogrodnictwo. Siedziba firmy znajduje się w województwie wielkopolskim w miejscowości Suchy Las.
Pracownicy Carbohort Sp. z o.o. udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: biuro@carbohort.com lub telefon: 506 066...
Firma świadczy działalność pod adresem 62-002 Suchy Las ul. Jeżynowa 1,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Carbohort Sp. z o.o.: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Carbohort Sp. z o.o. oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
Z
Zigii
Jak dla mnie to jest to świetna opcja. Rośliny są dużo ładniejsze.
Z
Zenon
Super, fajnie że firma chce się promować i daje klientom okazje do spróbowania darmowej butelki ich preparatu.
M
Maciek
Polecam, korzystałem z ich produktu i w moim przypadku świetnie się sprawdzał, były widoczne efekty jeśli chodzi o lepszy wzrost roślin więc mogę ta propozycje polecić.
Z
Zenon
Ciekawa propozycja, zobaczymy jaka będzie efektywność, jeśli chodzi o działanie, ale to dopiero za jakiś czas.
P
Paweł
Super, bardzo ciekawa opcja, można otrzymać testową butelkę za darmo i zobaczyć jak dany preparat faktycznie będzie sobie radził.
P
Paweł
Super, bardzo ciekawa opcja, można otrzymać testową butelkę za darmo i zobaczyć jak dany preparat faktycznie będzie sobie radził.
A
Anna
Świetna opcja z promocją, ja już otrzymałam swój promocyjny preparat, teraz będę go testować.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.