PHU Twój Ogród Ludmiła Woźniak

Zrobimy fantastyczny ogród

Ogrodnictwo
ul. Leśna 21, 62-002 Suchy Las wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
508 362 221
Adres korespondencyjny
ul. Leśna 21, 62-002 Suchy Las wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Twój Ogród działa na rynku od 2001 roku. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Suchy Las, na terenie województwa wielkopolskiego. Zajmujemy się sprzedażą roślin i akcesoriów ogrodowych. Właścicielką jest Ludmiła Woźniak.
Produkty i usługi
Wiemy, że obecnie ogród to nie tylko wizytówka domu, ale także miejsce, w którym chcemy spędzać miło czas i relaksować się w gronie najbliższych. Z tego względu powinien być przytulny, uroczy, a także funkcjonalny. Korzystają z naszych usług, na pewno spełnicie Państwo wszelkie marzenia dotyczące ogrodu.

Asortyment Twojego Ogrodu to:
- rośliny ozdobne,
- dekoracje ogrodowe,
- zioła, kwiaty,
- byliny,
- krzewy ozdobne,
- rośliny iglaste,
- drzewa ozdobne,
- drzewa owocowe,
- nasiona.

Poza tym sprzedajemy także: cebulki, kłącza, narzędzia ogrodnicze, meble ogrodowe, nawozy, odżywki, donice i rzeźby ogrodowe. Dystrybucja roślin i innych artykułów to nie jedyne usługi naszej firmy. Zaproponować możemy zaprojektowanie ogroduwedług indywidualnych Państwa upodobań i potrzeb.

Ponadto trudnimy się także zakładaniem ogrodów i ich urządzeniem. Wszelkie prace wykonują wykwalifikowani specjaliści i pasjonaci ogrodnictwa. Cechuje nas staranność, solidność i terminowość. Usługi świadczymy na najwyższym poziomie, o czym może świadczyć pokaźne grono naszych stałych Klientów.

Zachęcamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń