Ludmiła Frąckowiak Ośrodek Medycyny Informacyjnej

Usługi związane z leczeniem metodami naturalnymi

Medycyna naturalna
ul. Promienista 10, 62-002 Suchy Las wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
691 092 039
Adres korespondencyjny
ul. Promienista 10, 62-002 Suchy Las wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Ośrodek Medycyny Informacyjnej prowadzony jest przez Ludmiłę Frąckowiak. Ośrodek funkcjonuje od 2018 roku, znajduje się w Suchym lesie, na terenie województwa wielkopolskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Doktor Ludmiła Frąckowiak jest lekarzem medycyny, nutricjologiem, homeopatą, specjalistą medycyny naturalnej, bioenergoterapeutą. Diagnozuje stan zdrowia całego organizmu za pomocą aparatu Sensitiv, co pozwala ustalić stopień zanieczyszczenia organizmu i zaburzenie funkcji organów a także ocenić stopień rozwoju choroby (wykrywa również pasożyty – lamblie, toksoplazmozę, bakterie, grzyby). Dr Ludmiła pomaga w chorobach przewodu pokarmowego, sercowo-naczyniowych, w stanach przed i pozawałowych, nadciśnieniu i niedociśnieniu, przy złym lub za wysokim cholesterolu, chronicznym zmęczeniu, alergiach, alergiach u dzieci, astmie oskrzelowej, chorobach układu wydalniczego, problemach z prostatą, chorobach narządów płciowych. Jest bardzo skuteczna przy nerwicach i nerwicach narządowych. Osiąga doskonałe wyniki w leczeniu bezpłodności, odchudzaniu i odmładzaniu organizmu, całkowicie naturalnymi metodami.

– Mistrz Reiki, Karuna Reiki;
– ukończyła szkolenie z Prawa Karmy: Prawa Przyczyny i Skutku;
– bioenergoterapeuta;
– psychoterapeuta;
– kontynuuje rodzinne tradycje uzdrowicielskie;
– wykonuję kompleksową ocenę stanu zdrowia na aparacie „Sensitiv”;
– prowadzi konsultacje coachingowe dla kobiet i kursy rozwojowe „Szkoły Kobiecej Mądrości”;
– niejednokrotnie były publikowane artykuły w prasie „Głos Wielkopolski’ „Twoje imperium”, „Hypoalergiczne”,” Wróżka”, „Gwiazdy mówią”;

Specjalista medycyny naturalnej z wyższym wykształceniem medycznym – ukończyła studia w Moskwie – lekarz nutricjolog, homeopata – absolwentka Instytutu Energomineraloterapii w Mińsku, – uczennica prof. EMMY GONIKMANN (Profesor onkologii, która opracowała unikatową metodę uzdrawiania poprzez połączenie medycyny chińskiej i konwencjonalnej. Za opracowanie tej metody otrzymała nagrodę Uniwersytetu Cambridge). Możliwa konsultacja na odległość (pzez Skype,Viber, WhatsUpp).
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń