Ludmiła Frąckowiak Ośrodek Medycyny Informacyjnej

Usługi związane z leczeniem metodami naturalnymi

Medycyna naturalna
ul. Promienista 10, 62-002 Suchy Las wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ludmiła Frąckowiak Ośrodek Medycyny Informacyjnej

Informacje

Opis działalności
Ośrodek Medycyny Informacyjnej prowadzony jest przez Ludmiłę Frąckowiak. Ośrodek funkcjonuje od 2018 roku, znajduje się w Suchym lesie, na terenie województwa wielkopolskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Doktor Ludmiła Frąckowiak jest lekarzem medycyny, nutricjologiem, homeopatą, specjalistą medycyny naturalnej, bioenergoterapeutą. Diagnozuje stan zdrowia całego organizmu za pomocą aparatu Sensitiv, co pozwala ustalić stopień zanieczyszczenia organizmu i zaburzenie funkcji organów a także ocenić stopień rozwoju choroby (wykrywa również pasożyty – lamblie, toksoplazmozę, bakterie, grzyby). Dr Ludmiła pomaga w chorobach przewodu pokarmowego, sercowo-naczyniowych, w stanach przed i pozawałowych, nadciśnieniu i niedociśnieniu, przy złym lub za wysokim cholesterolu, chronicznym zmęczeniu, alergiach, alergiach u dzieci, astmie oskrzelowej, chorobach układu wydalniczego, problemach z prostatą, chorobach narządów płciowych. Jest bardzo skuteczna przy nerwicach i nerwicach narządowych. Osiąga doskonałe wyniki w leczeniu bezpłodności, odchudzaniu i odmładzaniu organizmu, całkowicie naturalnymi metodami.

– Mistrz Reiki, Karuna Reiki;
– ukończyła szkolenie z Prawa Karmy: Prawa Przyczyny i Skutku;
– bioenergoterapeuta;
– psychoterapeuta;
– kontynuuje rodzinne tradycje uzdrowicielskie;
– wykonuję kompleksową ocenę stanu zdrowia na aparacie „Sensitiv”;
– prowadzi konsultacje coachingowe dla kobiet i kursy rozwojowe „Szkoły Kobiecej Mądrości”;
– niejednokrotnie były publikowane artykuły w prasie „Głos Wielkopolski’ „Twoje imperium”, „Hypoalergiczne”,” Wróżka”, „Gwiazdy mówią”;

Specjalista medycyny naturalnej z wyższym wykształceniem medycznym – ukończyła studia w Moskwie – lekarz nutricjolog, homeopata – absolwentka Instytutu Energomineraloterapii w Mińsku, – uczennica prof. EMMY GONIKMANN (Profesor onkologii, która opracowała unikatową metodę uzdrawiania poprzez połączenie medycyny chińskiej i konwencjonalnej. Za opracowanie tej metody otrzymała nagrodę Uniwersytetu Cambridge). Możliwa konsultacja na odległość (pzez Skype,Viber, WhatsUpp).
Marki i specjalizacje
Do leczenia stosowane są również płytki kolcowa (korektory funkcjonalnego stanu zdrowia). Jest to urządzenie strukturyzujące płyny w organizmie. Dzięki temu poprawia się stan zdrowia człowieka, jego stan psychoemocjonalny oraz chronią przed negatywnym promieniowaniem elektromagnetycznym.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń