Biterum s.c.

Dystrybucja produktów ze sklejki

Materiały drewnopochodne
ul. Sucha 5, 62-002 Suchy Las wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
694 424 042
Adres korespondencyjny
ul. Sucha 5, 62-002 Suchy Las wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Biterum s.c. została założona w 2013 roku. Jej siedziba znajduje się w Suchym Lesie w województwie wielkopolskim. Naszym głównym zajęciem jest import i dystrybucja produktów ze sklejki.
Produkty i usługi
Proponowane przez spółkę Biterum produkty są idealne do formowania, przez co możliwe jest uzyskanie wyjątkowych kształtów mebli czy elementów wyposażenia wnętrz. Sprowadzane przez nas brzozowe sklejki nadają się idealnie do cięcia laserem. Produkt ten pozwala na uzyskanie całkowicie płaskiej powierzchni przy różnych grubościach i kształtach uzyskanej sklejki.

Specjalizujemy się również w tworzeniu lekkich konstrukcji dzięki użyciu sklejki z świerku północnego. By uzyskać powierzchnie o wysokiej estetyce i podatności na szlifowanie proponujemy Państwu sklejki lekkie topolowe, brzozowe czy brzozowo-świerkowe.

Nasze produkty idealnie nadają się do tworzenia podłóg wewnętrznych oraz tarasowych. Posiadają wiele zalet, takich jak:
- wodoodporność,
- elastyczność,
- antypoślizgowość,
- niska podatność na zapłon.

Jesteśmy w stanie sprowadzić na zamówienie drewno egzotyczne najpopularniejszych gatunków drzew. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem firmy Biterum z Suchego Lasu na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń