Metpol Profile i akcesoria do zabudowy

Produkcja akcesoriów do suchej zabudowy, prac tynkarskich oraz dociepleń

Materiały budowlane
ul. Szyszkowa 6, 62-002 Suchy Las wielkopolskie
(12 opinii) napisz opinię
Metpol Profile i akcesoria do zabudowy
ul. Szyszkowa 6, 62-002 Suchy Las wielkopolskie
NIP
9721036582
Telefon
Metpol Profile i akcesoria do zabudowy

Informacje

Opis działalności firmy Metpol Profile i akcesoria do zabudowy w Suchy Las
akcesoria do systemu suchej zabudowy, profile do zabudowy, producenci profili do zabudowy, akcesoria do suchej zabudowy, profile do płyt gk, profile do suchej zabudowy, wieszaki sufity podwieszane, materiały do tynkowania, narożniki do tynków, narożniki z siatką, narożniki ns z siatką, narożniki pcv z siatką, sufity podwieszane, montaż płyt gk, systemy suchej zabudowy, producenci profili, producenci profili do suchej zabudowy, narożniki, materiały budowlane, metpol, profile do sufitów, wieszaki do sufitów, łączniki do sufitów, profile ścienne, profile ościeżnicowe, narożniki ścienne, profile dociepleniowe, narożniki z siatką do dociepleń, narożniki do tynkowania, listwy do tynkowania, powłoki magnelis, produkcja profili do suchej zabudowy, docieplanie, materiały do docieplania, materiały wykończeniowe, materiały remontowe, profile, wieszaki metalowe, wieszaki metalowe do docieplania, wieszaki metalowe do materiałów dociepleniowych, wieszaki metalowe do docieplania poddaszy, wieszaki do grubych warstw izolacji, akcesoria wykończeniowe, akcesoria do montażu płyt kartonowo gipsowych, profile sufitowe, profile sufitowe super, profile sufitowe standard, profile ścienne super, profile ścienne standard, profile ścienne do suchej zabudowy, profile sufitowe do suchej zabudowy, profile ścienne super do suchej zabudowy, profile ścienne standard do suchej zabudowy, profile sufitowe standard do suchej zabudowy, profile sufitowe super do suchej zabudowy, narożniki z aluminium, narożniki siateczkowe, narożniki do prac remontowych, narożniki do prac wykończeniowych, narożniki z aluminium do prac remontowych, narożniki z aluminium do prac wykończeniowych, narożniki siateczkowe do prac remontowych, narożniki siateczkowe do prac wykończeniowych, narożniki podtynkowe, produkcja narożników, produkcja narożników podtynkowych
Produkty i usługi
Prowadzenie prac wykończeniowych i remontowych wiąże się często z tynkowaniem, docieplaniem wnętrz oraz montażem suchej zabudowy. Wszystkie te czynności są łatwiejsze dzięki Metpol. Firma od lat produkuje wysokiej klasy elementy używane do wykonania suchej zabudowy, prac tynkarskich i termoizolacji. Wytwarzane są przede wszystkim z metalu, a niektóre również z PCV. Zaletą dostępnych systemów jest ich różnorodność. Możliwe jest znalezienie odpowiednich elementów służących do prac w każdym, nawet trudno dostępnym miejscu. Przykładem są artykuły do suchej zabudowy, czyli do ścian i sufitów. Oferta obejmuje profile główne sufitowe, profile przyścienne, profile do poddaszy, a także profile do sufitów łukowych. Dostępne są również wieszaki do poddaszy i różne łączniki do montażu sufitów podwieszanych. Szeroka oferta dotyczy też ścianek działowych z płyt kartonowo-gipsowych. Klienci mogą zakupić profile C, U, kapeluszowe, a także Maxi Tec i do ścian krzywoliniowych. Metpol wytwarza ponadto profile ościeżnicowe razem z kątownikami i śrubami oraz specjalne narożniki. Wśród nich są:
-narożniki aluminiowe,
-narożniki siateczkowe,
-półnarożniki aluminiowe,
-narożniki aluminiowe rozwartokątne,
-narożniki aluminiowe do łuków,
-narożniki PCV,
-narożniki PCV do łuków,
-profile zamykające.

Przedsiębiorstwo oferuje także materiały dociepleniowe. Są to narożniki z siatką, w tym narożniki NS i PCV oraz profile. Dzielą się na cokołowe, okienne, okienne z siatką, okapowe z siatką oraz dylatacyjne: proste i narożne.

Ofertę uzupełniają materiały do tynkowania, takie jak narożniki do tynków i listwy podtynkowe. Dodatkowo można zakupić specjalną powłokę MAGNELIS®, która zabezpiecza narożniki przed korodowaniem.

Więcej informacji o produkowanych przez Metpol profilach i akcesoriach znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z firmą w celu złożenia zamówienia najlepiej nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Zasięg działania
Firma Metpol Profile i akcesoria do zabudowy z lokalizacji: Suchy Las świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Poznań

Aktualności

profile

05.09.2023

Firma Metpol jest producentem profili i akcesoriów do montażu suchej zabudowy. Produkujemy między innymi profile cokołowe, profile okienne, siatki narożne oraz narożniki do montażu izolacji termicznej. Oferujemy produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, które pozwalają sprawnie zrealizować prace budowlane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej, na której dostępne są szczegółowe parametry naszych wyrobów.

profile

03.07.2023

Metpol jest producentem profili i akcesoriów do suchej zabudowy - aluminiowych i stalowych profili ściennych i działowych. Oferujemy profile do zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej, a także akcesoria takie jak klipsy i wkręty. Nasze produkty cechuje wysoka jakość i trwałość, a także niska waga. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi parametrami technicznymi wyrobów na naszej stronie internetowej.

profile

04.05.2023

Wśród produktów Metpol klienci znaleźć mogą akcesoria przeznaczone do montażu wielopoziomowych sufitów podwieszanych w technice lekkiej, suchej zabudowy kartonowo-gipsowej. Oferujemy m.in. profile główne, przyścienne, do sufitów łukowych, V profile do poddaszy, wieszaki płaskie, obrotowe, ze sprężyną, a także łączniki krzyżowe, wzdłużne, poprzeczne i wiele innych typów artykułów, które pozwalają doświadczonym montażystom na tworzenie zaawansowanych konstrukcji na małych i dużych powierzchniach.

profile

12.03.2023

W Metpol od wielu lat zajmujemy się projektowaniem, produkcją i dystrybucją specjalistycznych profili i akcesoriów przeznaczonych do montażu lekkiej, suchej zabudowy kartonowo-gipsowej, ścianek działowych i wielopoziomowych sufitów podwieszanych. Nasze produkty znajdują też zastosowanie przy pracach tynkarskich oraz montażu dociepleń elewacji. Wykonujemy je z wysokiej jakości stopów metali i PCV.Szczegóły naszego asortymentu dostępne są na stronie internetowej.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(12 opinii) napisz opinię
R
Rbosoxa
Świetnej jakości wieszaki, które potrafią wiele utrzymać.
M
Misza118
Producent, którego warto jest polecić, bo wykonuje dobre wyroby.
K
Kamyva865
Z tymi akcesoriami wykonanie dowolnej zabudowy lekkiej nie stanowi problemu.
H
Hihi_otek
Można zaufać tej firmie, bo zna się na wykonywaniu porządnych profili.
T
Tohebhwe7859
Nie mamy żadnych zastrzeżeń. Sprawdzają się i przy zabudowie pionowej i poziomej.
K
Krowe_love
Materiały bardzo porządnie wykonane. Zawsze z nich korzystamy.
Ł
Łukasz
Duży wybór i atrakcyjne ceny. Profile od Metpol to najlepsze rozwiązanie na rynku!
I
Irek
Doskonałe rozwiązania dla ekip wykończeniowych. Moim pracownikom kupuję profile od Metpol i bardzo sobie je chwalą.
M
Marcin
Z profilami od Metpol można wykonać suchą zabudowę w każdym miejscu!
W
Wojtowicz
Najlepsze jakościowo profile na rynku. Korzystałem z różnych, ale te od Metpol wyróżniają się pozytywnie.
A
Artur
Zajmuję się remontami i wielokrotnie korzystałem z materiałów od Metpol. Cenię je za jakość i łatwość użycia.
C
Cieślak123
Mają wszystko, co potrzebne do wykonania suchej zabudowy. Polecam produkty Metpol!

Słowa kluczowe