Metpol Profile i akcesoria do zabudowy

Produkcja profili i akcesoriów do montażu płyt kartonowo-gipsowych

Materiały budowlane
ul. Szyszkowa 6, 62-002 Suchy Las wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(61) 650 07 77
Metpol Profile i akcesoria do zabudowy

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Metpol znajduje się w Suchym Lesie, niedaleko Poznania. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcja profili i akcesoriów potrzebnych do montażu suchej zabudowy. Materiały budowlane produkuje już od 1993 roku, a zaopatruje w nie sklepy, firmy specjalizujące się w pracach wykończeniowych oraz osoby fizyczne.
Produkty i usługi
Lekkie, estetyczne i tanie. Takie są suche zabudowy. Ich montaż najlepiej wykonywać z użyciem specjalnych profili i akcesoriów, które produkuje firma Metpol. Przedsiębiorstwo ma niemal 30 lat doświadczenia w dostarczaniu rozwiązań montażowych do płyt kartonowo-gipsowych. W ofercie firmy znajdują się elementy o dużej wytrzymałości, niskiej cenie i łatwe w użyciu. Są wśród nich artykuły służące do montażu sufitów podwieszanych, takie jak profile. Dzielą się na główne sufitowe, przyścienne, do poddaszy i do sufitów łukowych. Sufity montowane są też za pomocą wieszaków, w tym obrotowych ze sprężyną, noniuszowych i dwuhakowych. Akcesoria sufitowe to także łączniki krzyżowe, wzdłużne, poprzeczne i poprzeczne dwustronne. Specjalne profile dostępne są do montażu ściennych płyt kartonowo-gipsowych. Oferta w tym zakresie to:
-profile c,
-profile u,
-profile do ścian krzywoliniowych,
-profile kapeluszowe,
-profile maxi tec cw,
-profile maxi tec uw,
-profile ościeżnicowe.

Ważnym punktem w ofercie Metpol są również narożniki aluminiowe, PCV i siateczkowe do kątów prostych i łuków.

Specjalne rozwiązania firma oferuje także do wykonywania dociepleń i tynków. W tym pierwszym przypadku dostępne są narożniki z siatką oraz profile cokołowe, dylatacyjne, okapowe i okienne. Do tynkowania służą natomiast narożniki i listwy podtynkowe. Aluminiowe elementy można zabezpieczyć powłoką Magnelis.

Więcej informacji dotyczących produkowanych przez Metpol profili i akcesoriów można znaleźć na stronie internetowej. Pytania dotyczące oferty można kierować na adres mailowy albo pod podany numer telefonu.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe