Borkowski-Grupa SBS sp. z o.o.

Projektowanie i wykonawstwo instalacji grzewczych i sanitarnych

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Gwiaździsta 3, 62-020 Swarzędz wielkopolskie
(4 opinie) napisz opinię
Telefon
(61) 897 50 95
Borkowski-Grupa SBS sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Borkowski-Grupa SBS to firma znajdująca się w Swarzędzu, w województwie wielkopolskim. Dostarczamy rozwiązania grzewcze i sanitarne.
Produkty i usługi
Już od ponad 20 lat działamy w branży techniki sanitarnej i grzewczej oraz wentylacyjnej. Dostarczamy też wyposażenie łazienek. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Zaopatrujemy Klientów z całego kraju zarówno w produkty, jak i usługi. Instalacje domowe to nasza specjalność. Zdobyliśmy zaufane szerokiego grona Klientów zadowolonych z naszej działalności. Ofertę kierujemy do m.in. Klientów indywidualnych, firm instalacyjnych, sklepów z branży instalacyjnej i inwestorów.

Zajmujemy się wykonawstwem instalacji takich jak:
- instalacje wodno-kanalizacyjne,
- instalacje technologiczne,
- instalacje systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
- instalacje centralnego ogrzewania,
- ogrzewanie hal,
- instalacje gazowe,
- kotłownie,
- prace budowlane.

Wykonujemy projekty, montujemy i serwisujemy wentylację i ogrzewanie w domach mieszkalnych i halach. W ofercie mamy też systemy centralnego odkurzania, ogrzewanie podłogowe i kondensacyjne kotły C.O. i na paliwa stałe. Nasza oferta zawiera też:
- kolektory słoneczne,
- ogniwa fotowoltaiczne,
- pompy ciepła,
- ogrzewacze wody,
- kominki,
- kotły kondensacyjne,
- akcesoria instalacyjne itp.

Proponujemy też kotły gazowe, elektryczne i olejowe. Dostarczamy Klientom grzejniki aluminiowe, płytowe, dekoracyjne i łazienkowe.

Zapewniamy o wysokiej jakości oferowanych przez nas towarów oraz wsparcie w ich doborze. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i zapewniamy korzystne warunki zakupu.


Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
A
Angelika
Ekipa wybudowała mi przydomową oczyszczalnię ścieków. Zlecenie zrealizowali bardzo szybko i porządnie.
L
Liza
Montowali ogrzewanie mojej hali. Oprócz tego zajęli się instalacją wodno-kanalizacyjną. Kompleksowe usługi! Zdecydowanie polecam tę firmę.
W
Wojciech
Nie mam zastrzeżeń co do ich działalności. Zaprojektowali i wykonali mi instalację gazową. Wszystko działa, jak należy, nie mogłem lepiej trafić.
G
Gerard
Oni doskonale znają się na technice grzewczej. Dobrali mi najlepsze urządzenia, zamontowali ogrzewanie podłogowe. Jestem zadowolony z ich usług.