Roman Piasecki Usługi stolarskie Meble na wymiar Schody

Usługi stolarskie oraz meble na wymiar.

Stolarze
ul. Krasickiego 11, 62-020 Swarzędz wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Roman Piasecki Usługi stolarskie Meble na wymiar Schody
ul. Krasickiego 11, 62-020 Swarzędz wielkopolskie
Telefon
Roman Piasecki Usługi stolarskie Meble na wymiar Schody

Informacje

Opis działalności firmy Roman Piasecki Usługi stolarskie Meble na wymiar Schody w Swarzędz
Siedziba firmy, której właścicielem jest Roman Piasecki znajduje się w Swarzędzu, na terenie województwa wielkopolskiego. Specjalizujemy się w produkcji mebli. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2007 roku.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności naszej firmy jest produkcja mebli na wymiar. W naszej ofercie można znaleźć szafki, regały oraz szafy. Jesteśmy w stanie wykonać meble kuchenne czy łazienkowe. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy projektowanie, wykonywanie oraz montowanie schodów na wymiar. Oferujemy schody proste, zabiegowe, z drewna litego lub mieszanego kładzone na beton, z podstopnicami lub bez oraz oblistwowywane.

Możemy także zaproponować drobne usługi, takie jak:
- przycinanie blatów kuchennych,
- dorabianie elementów drewnianych,
- naprawy i renowacje okien oraz drzwi,
- kładzenie parkietów i paneli podłogowych,
- montaż drzwi, dorabianie futryn, podcinanie drzwi .

Nasza oferta obejmuje również wykonawstwo elementów zabudowy stoisk targowych. Podejmiemy się wykonania lad informacyjnych, witryn czy gablot i podestów. Uzupełnienie naszej oferty stanowią wyspy handlowe.

Kadra pracownicza, którą zatrudniamy, jest doświadczona oraz wykwalifikowana. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem dokładając wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Zapewniamy wysoką jakość wykorzystywanych materiałów, a także konkurencyjne ceny.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.
Zasięg działania
Firma Roman Piasecki Usługi stolarskie Meble na wymiar Schody z lokalizacji: Swarzędz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
S
Sandra
Super, zdecydowanie polecam! Kompetentna i sympatyczna obsługa potrafi dobrze doradzić w doborze rozwiązań i materiałów.
K
Kasia
Zamawiałam szafę na wymiar i kilka dni temu została zamontowana. Jestem po prostu zachwycona! Wysoka jakość, bardzo miła obsługa. Szafa warta swojej ceny. Gorąco polecam i na pewno zamówię inne meble w przyszłości!