Zakład Elektryczny "ELECTRIC" Krzysztof Michałowicz

Elektroinstalatorstwo
os. Mielżyńskiego 133 lok. 8, 62-020 Swarzędz wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
534 003 635
Adres korespondencyjny
os. Mielżyńskiego 133 lok. 8, 62-020 Swarzędz wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Zakład Elektryczny Electric oferuje usługi projektowania i montażu instalacji elektrycznej. Firmą zarządza Krzysztof Michałowicz. Siedziba zakładu mieści się w Swarzędzu, na terenie województwa wielkopolskiego. Istniejemy na rynku od 2016 roku. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego przedsiębiorstwa.
Produkty i usługi
Electric to zakład elektryczny, który w krótkim czasie zdobył zaufanie klientów, co poskutkowało zdobyciem ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku. Dzięki wytężonej pracy i bogatej wiedzy branżowej jesteśmy gotowi zagwarantować Państwu usługi najwyższej jakości. Wszystkie wykonane przez nas instalacje są bezpieczne i w 100% sprawne. Wykorzystujemy tylko atestowane, sprawdzone materiały.

Oferta przedsiębiorstwa jest niezwykle rozbudowana. Oferujemy między innymi projekt i montaż instalacji elektrycznej. Ponadto oferujemy:

- przyłącza elektryczne,
- instalacje alarmowe,
- montaż telewizji przemysłowej,
- domofony,
- instalacje przeciwpożarowe.

Elektroinstalatorstwo to dziedzina, która rozwija się bardzo dynamicznie. Wraz z rozwojem technologi, również rozwiązania instalacji wymagają aktualizowania zdobytej niegdyś wiedzy. Nasza firma idzie z duchem czasu, aby zapewnić Państwu usługi profesjonalne i kompleksowe.

Uzupełnienie oferty stanowi montaż paneli fotowoltaicznych. Jest to rewelacyjne rozwiązanie dla wszystkich, którym nieobojętna jest ochrona środowiska i również dla tych, którzy pragną znacznie zmniejszyć swoje rachunki za prąd. Instalacje solarne bowiem umożliwiają wykorzystanie do produkcji prądu odnawialnego źródła energii, jakim jest słońce.

Zapraszamy do kontaktu — z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń