Komunikacja Gminy Tarnowo Podgórne "TPBus" Sp. z o.o.

Wynajem autokarów i obsługa stałych linii autobusowych

Przewozy autokarowe
ul. Rokietnicka 23, 62-080 Tarnowo Podgórne wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(61) 814 67 92
Komunikacja Gminy Tarnowo Podgórne "TPBus" Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy TPBus znajduje się w Tarnowie Podgórnym. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1999 roku. Od tego czasu zajmuje się obsługą komunikacji publicznej łączącej Gminę Tarnowo Podgórne ze stolicą Wielkopolski. W 2012 roku firma poszerzyła swoją działalność o obsługę autobusową gmin Duszniki i Kaźmierz.
Produkty i usługi
TPBus to przedsiębiorstwo dysponujące nowoczesnymi autobusami. Niskopodłogowe pojazdy przeznaczone są do bezpiecznego przewożenia pasażerów docierających z Tarnowa Podgórnego do Poznania oraz Poznania do Tarnowa Podgórnego. Autobusy w większości zostały wyposażone w klimatyzację, dlatego nawet jazda w upalne dni nie stanowi problemu. Dla wygody pasażerów we wnętrzu znajdują się wyświetlacze pokazujące ważne komunikaty.

Wygodę i bezpieczeństwo podczas podróży zapewniają też autokary, którymi dysponuje firma TPBus. Oferuje ona obsługę wyjazdów zagranicznych i krajowych. Oferta obejmuje:
-wycieczki szkolne,
-wycieczki objazdowe,
-przejazdy pracownicze.

Dodatkowo firma umieszcza na swoich pojazdach reklamy i to zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Może też pomóc w zakresie serwisu pojazdów. W swoim warsztacie mam sprzęt do obsługi tak dużych pojazdów jak autobusy.

Więcej informacji dotyczących przedsiębiorstwa TPBus znajduje się na stronie internetowej. Pytania dotyczące firmowych usług można kierować pod podany numer telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
Z
Zbyszek
Dzięki TPBus dojeżdżam punktualnie do pracy. Dobrze, że działa taka firma.
K
Kamil
Autobusy czyste i przyjeżdżają punktualnie.

Słowa kluczowe

busy,