TPBUS Sp. z o.o.

Obsługa komunikacji publicznej na terenie gminy Tarnowo Podgórne

Przewozy autokarowe
ul. Rokietnicka 23, 62-080 Tarnowo Podgórne wielkopolskie
(6 opinii) napisz opinię
TPBUS Sp. z o.o.
ul. Rokietnicka 23, 62-080 Tarnowo Podgórne wielkopolskie
NIP
7772297363
Telefon
TPBUS Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy TPBUS Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne
Siedziba firmy TPBUS znajduje się w Tarnowie Podgórnym. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1999 roku. Od tego czasu zajmuje się obsługą komunikacji publicznej łączącej Gminę Tarnowo Podgórne ze stolicą Wielkopolski. W 2012 roku firma poszerzyła swoją działalność o obsługę autobusową gmin Duszniki i Kaźmierz, a obecnie również Dopiewo i Rokietnica na stałych liniach. W 2017 roku komunikacja realizowana przez TPBUS została w pełni zintegrowane z systemem komunikacji aglomeracji poznańskiej obsługiwanym przez ZTM Poznań.
Produkty i usługi
TPBUS to przedsiębiorstwo dysponujące nowoczesnymi autobusami. Niskopodłogowe pojazdy przeznaczone są do bezpiecznego przewożenia pasażerów docierających z Tarnowa Podgórnego do Poznania oraz Poznania do Tarnowa Podgórnego. Autobusy są wyposażone w wydajną klimatyzacje, dlatego nawet jazda w upalne dni nie stanowi dla pasażerów problemu. Dla ich wygody we wnętrzu znajdują się również wyświetlacze pokazujące ważne komunikaty.

Od 2017 roku przewozy w ramach linii TPBUS są w pełni zintegrowane z systemem komunikacji publicznej aglomeracji poznańskiej. Jest to duże ułatwienie dla pasażerów, zarówno uczniów, jak i pracowników.

Dodatkowo firma umieszcza na swoich pojazdach reklamy. W ofercie znajduje się reklama wewnętrzna i zewnętrzne, na pojazdach i wiatach przystankowych, a także reklama multimedialna na monitorach.

W nowoczesnej bazie firmy, która została zmodernizowana w 2019 roku, dokonywany jest kompletny serwis autobusów, w tym autobusów przegubowych, które także znajdują się obecnie w taborze TPBUS.

Więcej informacji dotyczących przedsiębiorstwa TPBUS znajduje się na stronie internetowej. Pytania dotyczące firmowych usług można kierować pod podany numer telefonu.
Zasięg działania
Firma TPBUS Sp. z o.o. z lokalizacji: Tarnowo Podgórne świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
S
Sylwia
Moje dzieci dojeżdżają do szkoły autobusem tej firmy. Dzięki temu jestem spokojniejsza.
M
Milena
Bilety w przystępnych cenach. Wychodzi mi taniej jeździć ich autobusami niż samochodem.
O
Obserwator
Dzięki TPBus mogę szybko dojechać z Tarnowa do Poznania. Cieszę się, że jeżdżą na tej linii autobusy.
Ł
Łukasz
Mają nowoczesne autobusy. Nawet osoby starsze nie mają problemu z wejściem do środka.
Z
Zbyszek
Dzięki TPBus dojeżdżam punktualnie do pracy. Dobrze, że działa taka firma.
K
Kamil
Autobusy czyste i przyjeżdżają punktualnie.