TPBUS Sp. z o.o.

Obsługa gminnych linii autobusowych

Komunikacja i przewozy pasażerskie
ul. Rokietnicka 23, 62-080 Tarnowo Podgórne wielkopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota 08:00 - 16:00
Niedziela 08:00 - 16:00
(8 reviews) napisz opinię
TPBUS Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy TPBUS Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne
TPBUS to jedna z najlepszych firm transportu publicznego na terenie powiatu poznańskiego - założona w 1999 roku. Jakość świadczonych usług potwierdzona jest Certyfikatem systemu zarządzania ISO 9001 - 2008 oraz Certyfikatem "Wielkopolska Jakość" wydanym przez Wielkopolski Instytut Jakości. W chwili obecnej firma obsługuje gminy: Tarnowo Podgórne, Duszniki, Kaźmierz, Dopiewo i Rokietnica, łącząc je ze sobą i miastem Poznań. Spółka rocznie przejeżdża 2,2 mln kilometrów, przewożąc prawie 5 mln pasażerów.
Produkty i usługi
TPBUS to firma, która kładzie nacisk na terminowość przejazdów i bezpieczeństwo pasażerów. Obsługuje linie komunikacyjne na terenie gmin Tarnowo Podgórne, Duszniki, Kaźmierz, Dopiewo, Rokietnica oraz miasto Poznań - pętle "Ogrody" i "Junikowo" - za pomocą nowoczesnych autobusów. Firma posiada 34 pojazdów niskopodłogowych, klimatyzacyjnych. Wszystkie wyposażone są w elektroniczne tablice kierunkowe i wewnętrzny system informacji dla pasażerów. Autobusy prowadzone przez doświadczonych kierowców, dowożą mieszkańców do zakładów pracy, a specjalne linie autobusowe rozwożą uczniów szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych.

Od 2017 roku wszystkie linie autobusowe TPBUS zostały zintegrowane z siecią transportu publicznego zarządzanego przez ZTM Poznań w ramach aglomeracji poznańskiej.

TPBUS poza przewozami pasażerskimi oferuje również usługi reklamowe. Na swoich pojazdach oraz wewnątrz autobusów może umieścić reklamy, które docierają każdego dnia do wielu potencjalnych klientów.

W lata 2018-2019 spółka przeprowadziła z dofinansowaniem z funduszy Unii Europejskiej gruntowną modernizację swojej bazy, dzięki czemu zyskała nowoczesne zaplecze warsztatowe do obsługi m.in. autobusów przegubowych, które również znajdują się w jej taborze.

Wymienione informacje dotyczące firmy TPBUS, w tym cennik biletów i aktualne rozkłady jazdy znajdują się na stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma TPBUS Sp. z o.o. z lokalizacji: Tarnowo Podgórne świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

(8 reviews) napisz opinię
B
Bedia
Dzięki nim mam łatwiejszy dojazd do pracy, a dzieci do szkoły.
A
Armand
Fajnie, że się nasza sieć gminnej komunikacji rozwija. Dużo ludzi z niej korzysta.
I
Ilakowicz54
Nowoczesny tabor i dobrze wyświetlana informacja. Polecam.
K
K.Tomasik
Przyjemnie czasami przejechać się autobusem do Poznania i nie martwić o parking.
C
Cichy_xyzia
Nie mam żadnych zastrzeżeń. Od lat korzystam z tej możliwości.
A
Asal444
Bardzo dobrze mi się z nimi jeździ i mogę polecić.
E
Evisi
Nasz komunikacja jest prowadzona wzorowo! To idealne rozwiązanie dla osób, które z jakichś powodów nie chcą korzystać z własnego auta. Dba się przy tym o środowisko naturalne i zmniejszoną produkcję smogu w okolicy.
T
Tysiak569
Bardzo fajnie, że na terenie naszej gminy działa transport publiczny. Znacznie ułatwia to przemieszanie się do Poznania i po okolicy, gdy nie chce się lub nie można skorzystać z własnego pojazdu.