Tpbus Sp. z o.o.

Obsługa gminnych linii autobusowych

Komunikacja i przewozy pasażerskie
ul. Rokietnicka 23, 62-080 Tarnowo Podgórne wielkopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota 08:00 - 16:00
Niedziela 08:00 - 16:00
(1 opinia) napisz opinię
Tpbus Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
TPBus to jedna z najlepszych firm transportu publicznego na terenie powiatu poznańskiego, założona w 1999 roku. Jakość świadczonych usług potwierdzona jest Certyfikatem systemu zarządzania ISO 9001 - 2008 oraz Certyfikatem "Wielkopolska Jakość" wydanym przez Wielkopolski Instytut Jakości. W chwili obecnej firma obsługuje trzy gminy: Tarnowo Podgórne, Duszniki i Kaźmierz, łącząc je z miastem Poznań. Spółka rocznie przejeżdża 1,6 mln. kilometrów przewożąc prawie 2,5 mln. pasażerów.
Produkty i usługi
TPBus to firma, która kładzie nacisk na terminowość przejazdów i bezpieczeństwo pasażerów. Obsługuje 12 linii komunikacyjnych na terenie gmin Tarnowo Podgórne, Duszniki i Kaźmierz za pomocą nowoczesnych autobusów. Firma posiada 26 pojazdów niskopodłogowych, w tym 16 klimatyzowanych. Wszystkie wyposażone są w elektroniczne tablice kierunkowe i wewnętrzny system informacji dla pasażerów. Autobusy prowadzone przez doświadczonych kierowców dowożą mieszkańców do zakładów pracy, a specjalna linia autobusowa rozwozi uczniów szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych.

TPBus poza przewozami pasażerskimi oferuje również usługi reklamowe. Na swoich pojazdach oraz wewnątrz autobusów może umieścić reklamy, które docierają każdego dnia do wielu potencjalnych klientów. Na ofertę przedsiębiorstwa składają się też:
-usługi warsztatowe,
-wynajem autobusów,
-wynajem autokarów.

Wynajmowane autokary przeznaczone są do komfortowego przewożenia nawet 53 pasażerów. Polecane są do obsługi przewozów pracowniczych, wycieczek szkolnych i wycieczek objazdowych.

Wymienione informacje dotyczące firmy TPBus, w tym cennik biletów i aktualne rozkłady jazdy znajdują się na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
T
Tysiak569
Bardzo fajnie, że na terenie naszej gminy działa transport publiczny. Znacznie ułatwia to przemieszanie się do Poznania i po okolicy, gdy nie chce się lub nie można skorzystać z własnego pojazdu.