Novoferm Polska sp. z o.o

Sprzedaż i naprawa bram garażowych i przemysłowych oraz ogrodzeń

Bramy i ogrodzenia
ul. Sowia 13F, 62-080 Tarnowo Podgórne wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Novoferm Polska sp. z o.o

Informacje

Opis działalności
Firma Novoferm działa dla Państwa od 1950 roku. Mamy file w największych miastach w Polsce. Jesteśmy największymi dostawcami drzwi, bram garażowych oraz krat. Nasza siedziba znajduje się w Tarnowie Podgórnym, na terenie województwa wielkopolskiego . Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
W asortymencie firmy Novoferm zgromadziliśmy produkty dla domu oraz obiektów przemysłowych i lokali użytkowych. Przede wszystkim sprzedajemy bramy garażowe, takie jak:
- bramy segmentowe,
- bramy uchylne,
- bramy automatyczne.

Nasze bramy segmentowe wyróżniają się przede wszystkim wysoką energooszczędnością, dzięki solidnym panelom o grubości 45 mm i wbudowanej w nich piance poliuretanowej. Brama z takich tworzyw jest elastyczna i podczas otwierania, chowa się pod sufitem garażu, więc zapewnia przestrzeń użytkownikom.

Sprzedajemy bramy do domów wykończonych w stylu tradycyjnym i nowoczesnym. W szczególności polecamy też nasze drewniane bramy garażowe, które są odporne na obciążenia ze względu na blaty wykonane z wielowarstwowych i wodoodpornych płyt z sosny nordyckiej. W bramach znajduje się również awaryjnie odblokowanie oraz pakiet antywłamaniowy.

Oprócz bram dostarczamy także napędy i pełną automatykę. Nowoczesne napędy sufitowe, jakie posiadamy w ofercie, dają najwyższy komfort obsługi. Napęd wykorzystuje bowiem funkcje miękkiego zatrzymania i startu oraz ma wbudowaną opcję wentylacji garażu, poprzez uniesienie bramy na wysokość 10 cm w ciągu 60 minut. Instalacja jest zintegrowana z oświetleniem LED i wyróżnia ją niski pobór mocy.

W naszej ofercie znajdują się także:
- ogrodzenia i panele ogrodzeniowe,
- siatki do ogrodzeń,
- drzwi techniczne zewnętrzne i wewnętrzne.

Dla obiektów przemysłowych polecamy nasze:
- drzwi stalowe,
- drzwi przeciwpożarowe,
- drzwi wielofunkcyjne,
- drzwi zewnętrzne,
- bramy rolowane,
- kraty rolowane,
- bramy szybkobieżne,
- systemy przeładunkowe.

Zajmujemy się serwisem bram garażowych i sprzedajemy części zamienne. Wykonujemy przeglądy i prace konserwatorskie dla bram segmentowych, szybkobieżnych, przeciwpożarowych, rolowanych oraz przeładunkowych. Naprawiamy też drzwi techniczne.

Zapraszamy do kontaktu - firma Novoferm z Tarnowa Podgórnego.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń