Żwiropol Rybojedzko Paweł Łojek

Wysokiej jakości kruszywa - żwir, piasek, kamień oraz mieszanki stabilizacyjne.

Kamień i kruszywa
ul. Stęszewska 18, 62-060 Tomiczki wielkopolskie
poniedziałek 08:00 - 18:00
wtorek 08:00 - 18:00
środa 08:00 - 18:00
czwartek 08:00 - 18:00
piątek 08:00 - 18:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
696 720 121
Adres korespondencyjny
ul. Stęszewska 18, 62-060 Tomiczki wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Żwiropol znajduje się w miejscowości Rybojedzko, w województwie wielkopolskim. Specjalizujemy się w sprzedaży kruszyw, w tym żwiru, piasku czy kamieni. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Paweł Łojek.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Żwiropol jest sprzedaż wysokiej jakości kruszyw. W naszej ofercie można znaleźć wydobycie, sortowanie oraz załadunek i transport kruszyw. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami, które umożliwiają nam sprawny dowóz zamówionych kruszyw. Prowadzimy sprzedaż żwiru, piachu, piachu sianego oraz podsypki.

Ponadto oferujemy:
• kruszywa granitowe,
• kruszywa bazaltowe,
• kruszywa ogrodowe,
• mieszanki stabilizacyjne.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż granitu, bazaltu, tłuczenia, torfu czy ziemi czarnoziem. Nasza oferta obejmuje także kruszenie gruzu z wykorzystaniem kruszarki udarowej i szczękowej. Podejmiemy się również kucia posadzek z betonu. Oprócz tego świadczymy kompleksowe roboty ziemne. Uzupełnienie naszej oferty stanowi wynajem sprzętu budowlanego, a dokładniej ładowarki.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Żwiropol.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń