Profekt Piotr Łuczak

Profesjonalne usługi sprzątające

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Działkowa 18, 61-160 Wiórek wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Profekt Piotr Łuczak

Informacje

Opis działalności
Profekt to firma specjalizująca się w usługach sprzątających. Siedziba naszej firmy znajduje się w Wiórku koło Poznania, w województwie wielkopolskim. Właścicielem firmy jest Piotr Łuczak.
Produkty i usługi
Dysponujemy nowoczesnym, specjalistycznym sprzętem oraz profesjonalnymi środkami czyszczącymi. Nasza kadra pracownicza składa się z doświadczonych, wykwalifikowanych fachowców, którzy swoją pracę wykonują z pełnym zaangażowaniem i podchodzą do niej w sposób odpowiedzialny. Staranność, z jaką podchodzimy do obowiązków, sprawiła, że zyskaliśmy liczne grono usatysfakcjonowanych klientów.

Oferujemy:
- sprzątanie biur, hal, magazynów,
- sprzątanie po budowie,
- sprzątanie po remoncie,
- doczyszczanie posadzek,
- zabezpieczanie posadzek polimerami.

Kolejnym przedmiotem naszej działalności jest pranie tapicerek meblowych oraz samochodowych. Wykonujemy mycie okien, przeszkleń oraz witryn, a także mycie wysokociśnieniowe. Podejmujemy się nawet trudnych i wymagających zadań, takich jak sprzątanie po zalaniu. Wykonywaliśmy także zamiataniepodbudowy i kilkupoziomowego dachu hali, a także doczyszczanie posadzki w magazynie. Zajmujemy się czyszczeniem płytek oraz polimeryzujemy wykładziny PCV.

Gwarantujemy skuteczne działanie przy wykorzystaniu bezpiecznych środków czyszczących oraz terminowe wykonanie każdego zlecenia, dzięki specjalistycznym urządzeniom i wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, która służy fachowym doradztwem przed współpracą i podczas jej trwania.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń