AL-KO Technology Polska Sp. z o.o.

Technika motoryzacyjna do furgonów oraz przyczep użytkowych i specjalistycznych

Naczepy samochodowe
ul. Bukowska 10, 62-081 Wysogotowo wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
AL-KO Technology Polska Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
AL-KO Technology Polska to spółka z siedzibą w Wysogotowie, w województwie wielkopolskim. Specjalizuje się w sprzedaży samochodów i podwozi naczep oraz akcesoriów i komponentów do nich. Firma wchodzi w skład międzynarodowego koncernu, którego początki sięgają lat 30. XX wieku i otwarcia pierwszego zakładu w Niemczech. Przedsiębiorstwo dynamicznie się rozwija i ma oddziały w wielu państwach na całym świecie. Dysponuje ponad 30 zakładami produkcyjnymi i biurami sprzedaży oraz tysiącem stacji serwisowych.
Produkty i usługi
Nowoczesne, wytrzymałe i funkcjonalne. Takie są rozwiązania oferowane przez AL-KO Technology Polska. Przedsiębiorstwo dostarcza pojazdy, przyczepy i oryginalne części dla najbardziej wymagających klientów. W przypadku samochodów typu furgon sprzedawane są 2 i 3 osiowe pojazdy bazowe takich marek jak FIAT Professional, Mercedes-Benz, Citroen, Peugeot i Volkswagen Samochody Użytkowe których firma jest certyfikowanym partnerem. Na podwoziach tych można zabudować odpowiednie nadwozia, np. lawety, chłodnie, przestrzeń do przewożenia koni, a także minibusy, pojazdy gastronomiczne i pojazdy wystawowe. Wraz z nimi można nabyć np. podpory i haki holownicze.

Firma przygotowała również bogatą ofertę dla osób poszukujących rozwiązań do kamperów. Są to podwozia pod zabudowy, zawieszenia, haki holownicze i podpory. Tańszym wariantem pojazdu wypoczynkowego są natomiast przyczepy kempingowe. Oferta związana z nimi obejmuje:
-lekkie podwozia
-zabezpieczenia antykradzieżowe
-zaczepy kulowe
-amortyzatory osi
-hamulce
-systemy manewrowe
-koła wsporcze
-podpory

Klienci AL-KO Technology Polska mogąrównież kupić rozwiązania przeznaczone do przyczep użytkowych, w tym bagażowych, podłodziowych i przeznaczonych do przewożenia koni. Dostępne komponenty to przede wszystkim podwozia, ale też dyszle, sprzęgi, wciągarki linowe i błotniki. W ofercie znajdują się również kliny pod koła, pokrowce zabezpieczające sprzęgi przyczep i rolki do łodzi.

Przy wyborze produktów można skorzystać z doświadczenia pracowników przedsiębiorstwa. Pomogą oni wybrać najlepsze pod względem jakościowym i cenowym rozwiązania do przyczep i pojazdów mechanicznych.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie i jej ofercie. Więcej, w tym dokładny opis sprzedawanych podwozi, wykonywanych zabudów i sprzedawanych komponentów znajdą Państwo na stronie internetowej AL-KO Technology Polska. W sprawie zakupu i innych usług najlepiej kontaktować się telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe