Marma Dystrybucja Wielkopolska s.c. Bąk C.M.

Wysokiej jakości materiały budowlane

Materiały budowlane
ul. Kamienna 21, 62-081 Wysogotowo wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 814 28 75
Adres korespondencyjny
ul. Kamienna 21, 62-081 Wysogotowo wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Marma Dystrybucja Wielkopolska znajduje się w miejscowości Wysogotowo, w powiecie poznańskim, na terenie województwa wielkopolskiego. Właścicielami firmy są Michał Bąk i Cezary Bąk. Od 2000 roku zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości materiałów budowlanych, a w 2001 roku rozszerzyliśmy działalność o wykonywanie usług budowlanych.
Produkty i usługi
W naszym szerokim asortymencie materiałów budowlanych każdy znajdzie odpowiedni produkt w atrakcyjnej cenie. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm.

Oferta firmy obejmuje takie produkty jak:
- folie dachowe,
- folie,
- rynny,
- podbitki,
- systemy ociepleń,
- izolacje,
- papy i hydroizolacje.
Ponadto oferujemy siatki, a także okna i drzwi. Zakupią Państwo u nas drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz okna drewniane wraz z roletami zewnętrznymi. Wśród naszych produktów Klienci znajdą również płyty bitumiczne, wełny izolacyjne, dachówki ceramiczne, a także stropy, cegły i chemię budowlaną. Prowadzimy zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową.

Od 2013 roku jesteśmy dystrybutorem takich producentów jak Marma Polskie Folie z Rzeszowa, Quick-Mix Remmers, Alpol, Onduline, Petralane, a także Lenko, Plastbud czy Secco.

Wykonujemy również różnego rodzaju usługi budowlane. Do naszych zadań należy wymiana okien i drzwi, remont elewacji, a także remonty dachów. Uzupełnienie oferty stanowi budowa i rozbudowa hal, wykonanie fundamentów pod dźwigi na hali produkcyjnej, a także budowa domu od podstaw.

Zapraszamy do skorzystania z naszej firmy z Wysogotowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń