Korporacja Transportowo-Autokarowa Marek Malicki

Wynajem mikrobusów i autokarów.

Przewozy autokarowe
ul. Warzywna 28, 62-081 Wysogotowo wielkopolskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
608 086 648
618162024
618553222
618553222
multibus@wp.pl
http://www.multibus.poznan.pl
Adres korespondencyjny
ul. Warzywna 28, 62-081 Wysogotowo wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Wynajem mikrobusów i autokarów. Jeśli planują Państwo zorganizowanie wycieczki krajowej lub zagranicznej, najlepiej uczynić to z nami! Nasze usługi świadczymy w atrakcyjnych cenach.
Produkty i usługi
Firma Multibus ma swoją siedzibę w Poznaniu, na terenie województwa wielkopolskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Właścicielem korporacji transportowo-autokarowej jest Marek Malicki.

Głównym profilem naszej firmy jest świadczenie kompleksowych usług transportowych. Stale poszerzamy ofertę dostępnych busów przewozowych, autokarów oraz innych pojazdów. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju firm. Wynajmując u nas busa mogą być Państwo pewni, że podróż przebiegnie w miłych i komfortowych warunkach.

W ramach oferty świadczymy takie usługi jak:
- przewóz osób,
- wynajem pojazdów wraz z kierowcą,
- wynajem mikrobusów,
- przewóz na/z imprezy okolicznościowe.

Pomagamy Klientom w organizacji transportu do miejsca pracy. Co ważne, zapewniamy również bezpieczny transport osobowy na wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinne. Obsługujemy wesela, pogrzeby, osiemnastki, Komunie, chrzciny, jubileusze oraz imprezy urodzinowe. Klientom dajemy również możliwość skorzystania z autokarów wycieczkowych.

Dysponujemy busami, mikrobusami oraz autokarami marki Mercedes i Volkswagen. Każdy z pojazdów wyposażony jest w klimatyzację oraz bagażnik. Oferujemy busy mieszczące 21 osób wraz z kierowcą wyposażone w DVD oraz mikrofon, a także busy siedmio i ośmioosobowe. Nasze samochody są przestronne i niezwykle wygodne. W czasie transportu osobowego dużą uwagę zwracamy na bezpieczeństwo pasażerów. Samochody poddawane są regularnym przeglądom stanu technicznego w renomowanej stacji pojazdów.

Zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców, którzy świetnie radzą sobie na drodze nawet w najtrudniejszych warunkach. Dowieziemy Państwa pod wskazany adres bezpiecznie, terminowo oraz w komfortowych warunkach.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Multibus z Poznania.
Marki i specjalizacje
Wynajem mikrobusów i autokarów, Mercedes Sprinter.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
gnieźnieński, gostyński, Leszno, obornicki, Poznań, szamotulski, śremski, wągrowiecki, wrzesiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń