Floramex s.c.

Hurtownia przypraw

Żywność ekologiczna
ul. Kochanowskiego 4, 62-002 Złotniki wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Floramex s.c.

Informacje

Opis działalności
Firma Floramex powstała w 1989 roku. Siedziba znajduje się w Złotnikach, w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwem zarządzają Katarzyna i Mikołaj Dudek.
Produkty i usługi
Przedmiotem działalności firmy Floramex jest produkcja przypraw marki Dobra. Zajmujemy się sprzedażą przypraw do gastronomii i surowców przyprawowych. W asortymencie mamy produkty, które sprawdzą się jako dodatek do wielu potraw. Oferujemy m.in. przyprawy do grilla, karkówki, kurczaka, gulaszu, bigosu i flaków.

Sprzedajemy:
- mieszanki przyprawowe
- przyprawy specjalne
- przyprawy bez dodatku glutaminianu sodu
- susze warzywne
- zioła
- pestki, ziarna i bakalie
- sosy, zupy i buliony
- marynaty
- sole smakowe
- dodatki kulinarne

Dysponujemy produktami z Indii, Wietnamu, Turcji, Chin i Egiptu. Nasza oferta zawiera czosnek i czosnek niedźwiedzi oraz pieprz czarny, biały i cytrynowy. Posiadamy ziele angielskie, kurkumę, imbir, kmineki cynamon. Zajmujemy się sprzedażą koperku, natki poetruszki, majeranku, bazylii, oregano i tymianku. W asortymencie mamy paprykę, chilli i curry. U nas znajdziesz także cebulę suszoną, liść laurowy, wanilię i gałkę muszkatałową.

Prowadzimy sprzedaż w torebkach 1 i 5 kg, słoikach PET, wiaderkach praz opakowaniach hurtowych 10 i 25 kg. Ofertę kierujemy do lokali gastronomicznych i klientów indywidualnych.

Zapraszamy do zakupów w firmie Floramex.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe