Damian Kolasiński PHU Kamitrans Damian Kolasiński

Transport samochodowy
ul. Serdeczna 17c lok. G16, 62-020 Zalasewo wielkopolskie
(7 reviews) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Transport samochodowy. Damian Kolasiński PHU Kamitrans Damian Kolasiński ma swoją siedzibę w miejscowości Zalasewo w województwie wielkopolskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: kamitrans@op.pl lub telefonicznej 501 294... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firma świadczy działalność pod adresem 62-020 Zalasewo ul. Serdeczna 17c lok. G16,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Damian Kolasiński PHU Kamitrans Damian Kolasiński: [kopiuj]
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Damian Kolasiński PHU Kamitrans Damian Kolasiński.

Opinie

(7 reviews) napisz opinię
K
Klient
Przewoźnik godny polecenia.
K
Klient
Jako klient polecam.
K
K.k
Gorąco polecam. Transport dobrze zabezpieczony i na czas.
B
P
Były pracownik
Pracodawca do dogadania. Praca jak praca w transporcie.
M
M.G.
Pracodawca łamiący przepisy prawa pracy
J
JAKIS
Firma z "wierzchu" wygląda na fajną, uczciwą itp itd. Niestety. Po jakimś czasie okazuje się, ze firma Kamitrans to wydmuszka, która kantuje swoich kierowców jak tylko można: brak wypłacanych nadgodzin, brak należnych diet (trasy krajowe), brak należytej osłony socjalnej,niezgodne z prawem sformuowane umowy o pracę, praca na czarno jako kierowca jeżdzący po Polsce Mało? NIE POLECAM TEJ FIRMY. Zresztą zostanie ona zgłoszona do odpowiednich urzędów bo ma problem z zaniżaniem podatkó itp. Pozdrawiiam
C
Czarny
Praca na czarno, pracodawca nie wypłacił urlopu
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.