Hoffmann. Wytwórnia aromatów spożywczych

Produkcja aromatów spożywczych.

Sklepy spożywcze
ul. Sadowa 15, 62-060 Zamysłowo wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Hoffmann. Wytwórnia aromatów spożywczych

Informacje

Opis działalności
Wytwórnia aromatów spożywczych Hoffmann znajduje się w Zamysłowie, na terenie województwa wielkopolskiego. Posiadamy bogate doświadczenie w branży, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Wojciech Hoffmann.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Hoffmann jest produkcja aromatów spożywczych, które spełniają restrykcyjne przepisy krajowe i Wspólnoty Europejskiej dotyczące produkcji, obrotu i przechowywania substancji spożywczych. W naszej ofercie można znaleźć aromaty spożywcze płynne glikolowe, olejowe i etanolowe, dysponujemy 207 rodzajów.

Oferujemy także:
- aromaty proszkowe (ponad 50 rodzajów),
- barwniki naturalne płynne (30 rodzajów),
- olejki eteryczne,
- substancje aromatyczne,
- barwniki syntetyczne proszkowe do rozpuszczania w wodzie (20 rodzajów).

Spośród substancji aromatycznych możemy zaproponować między innymi: mentol, anetol, eugenol, wanilinę i etylowanilinę. Posiadamy szeroki wybór aromatów spożywczych: owocowych, orzechowych, waniliowych, śmietankowych, czekoladowych, karmelowych, rumowych, cytrusowych, miętowych.

Nasza oferta obejmuje także specjalistyczne preparaty przeznaczone dla przemysłu cukierniczego, a także płynne i proszkowe preparaty do aromatyzowania i koloryzowania pasz oraz zanęt wędkarskich. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy produkcja specjalnych mieszanek aromatycznych zgodnie z życzeniem Klienta.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo pełną ofertę, zachęcamy także do kontaktu - chętnie udzielimy Państwu szczegółowych informacji oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

Zapraszamy do skorzystania z oferty wytwórni aromatów spożywczych Hoffmann.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
L
Laura
Fajnie, że dysponują tak szerokim wyborem aromatów spożywczych, na pewno każdy znajdzie tu to czego szuka.
P
Paulina
Wykonuję torty na zamówienie, dlatego regularnie zaopatruję się w aromaty spożywcze w tej firmie. Jestem zadowolona ze współpracy, polecam.