PW CAD-MAG Paweł Hamrol

Profesjonalne projekty, wykonawstwo i consulting w zakresie elementów stalowych.

Konstrukcje stalowe
63-900 Żołędnica 51 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
782 602 016
Adres korespondencyjny
63-900 Żołędnica 51 wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Cad-Mag świadczy usługi z branży projektowania i wykonawstwa urządzeń i elementów stalowych. Siedziba naszej firmy mieści się w Żołędnicy, na terenie województwa wielkopolskiego. Osobą decyzyjną w naszym przedsiębiorstwie jest Paweł Hamrol. Jesteśmy profesjonalistami, którzy przez swoją działalność nieustannie współpracują z nie tylko polskimi, ale i zagranicznymi klientami.
Produkty i usługi
Cad-Mag to przede wszystkim dokładność. Wykonywane przez nas projekty to najwyższa jakość. Tworzymy je przy użyciu specjalistycznego sprzętu i najnowocześniejszych oprogramowań, które umożliwiają obróbkę projektu w technologii trójwymiarowej, potocznie znanej jako 3D. Takie rozwiązanie zapewnia możliwość kompletnego przyjrzenia się zamówionemu urządzeniu jeszcze przed jego wykonaniem.

Projektujemy:
- opakowania stalowe dedykowane – oparte o specyfikację - logistyczną i jakościową klienta
- przyrządy ustawcze, bezpośrednio produkcyjne, mające na celu - zwiększenie wydajności oraz zapewnienie powtarzalności i - eliminacji błędu ludzkiego
- przyrządów spawalnicze - zarówno do wykonawstwa mniejszych jak i większych elementów konstrukcji stalowych.

Nasze produkty to cieszą się zaufaniem wielu zadowolonych Klientów. W ofercie produkcji znajdziecie:
- opakowania stalowe dedykowane kompletne tzn. wyposażone we - wszystkie niezbędne elementy mające na celu zabezpieczenie - transportowanego ładunku (piany i grzebienie kształtowe, - odbojniki, pasy, klamry, zatrzaski itp.)
- elementy wyposażenia hal produkcyjnych ( stoły, regały, wózki, - transportery)

Wykorzystujemy nowoczesne maszyny służące do obróbki metali metodą CNC. Ich wysoka jakość przekłada się na główne wartości naszego przedsiębiorstwa, jakimi są jakość, terminowość oraz dbanie o Klienta.

Oferujemy także doradztwo techniczne w zakresie doboru materiałów, zastosowaniu powłok ochronnych, optymalizacji produkcji. Od momentu podjęcia współpracy traktujemy Was indywidualnie. Wasze zadowolenie to nasz priorytet.

Nasza kadra inżynierska posiada bogate doświadczenie zdobyte dzięki współpracy z międzynarodowymi kontrahentami branży kolejowej.

Wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały od znanych i cenionych producentów.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń