Rawbud-Rawicz sp. z o.o.

Budownictwo przemysłowe, wielorodzinne.

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Śląska 88, 63-900 Masłowo wielkopolskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(65) 546 10 94
Adres korespondencyjny
ul. Śląska 88, 63-900 Masłowo wielkopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Budowa i wykończenia pod klucz. Jesteśmy jedną z najstarszych, działających obecnie spółek prawa handlowego w subregionie leszczyńsk. Profesjonalizm i terminowość.
Produkty i usługi
Podstawową działalnością Rawbud sp. z o.o. jest kompleksowa realizacja budownictwa wielorodzinnego. Największą ilość bloków wielorodzinnych wybudowaliśmy dla Spółdzielni Mieszkaniowych, głównych odbiorców naszych usług.
W ramach budownictwa ogólnego „RAWBUD” - Rawicz sp. z o.o. realizuje także inwestycje liniowe: sieci wodociągowe i kanalizacyjne.

Od 2005 roku oferujemy budowę sieci wodociągowych, sieci kanalizacji sanitarnych i kanalizacji deszczowych. Do tych robót posiadamy komplet sprzętu: koparki, igłofiltry, urządzenia do przecisków podziemnych. Nasza kadra techniczna zdobyła doświadczenie na kontraktach, które zrealizowaliśmy terminowo i z powodzeniem. W tym dziale - budowa sieci, prezentujemy kilka inwestycji wykonanych przez naszą spółkę.

Kompleksowe budownictwo wielorodzinne, kompleksowe budownictwo użyteczności publicznej, budownictwo przemysłowe i rolne, remonty, modernizacje, adaptacje budynków użyteczności publicznej i mieszkaniowej, docieplenia, renowacje, roboty niekubaturowe, prace wykończeniowe, prace instalacyjne.
Oferta najmu sprzętu. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym w zakresie: załadunku i rozładunku materiałów stałych i sypkich, wykonywania wykopów szeroko i wąsko przestrzennych (do 5 m gł. z szalunkami), wykonywania przecisków, zamiatania mechanicznego, prac na wysokości z kosza, odwadniania wykopów, odśnieżania, w tym wywozu śniegu, odpompowywania wody z zalanych pomieszczeń.
Marki i specjalizacje
budownictwo wielorodzinne, budownictwo przemysłowe, budownictwo rolne, remonty, modernizacje, docieplenia, prace wykończeniowe, prace instalacyjne, renowacje, remonty, adaptacje budynków, roboty niekubaturowe
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń