Rak-Inter Servises Spółka cywilna Katarzyna Rak, Maciej Rak

Tłumacz niderlandzkiego, flamandzkiego i niemieckiego.

Tłumacze przysięgli
ul. Kołłątaja 13, 63-900 Masłowo, woj. wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Rak-Inter Servises Spółka cywilna Katarzyna Rak, Maciej Rak
ul. Kołłątaja 13, 63-900 Masłowo, woj. wielkopolskie
NIP
6991828535
Telefon
Może cię zainteresować
Rak-Inter Servises Spółka cywilna Katarzyna Rak, Maciej Rak

Informacje

Opis działalności firmy Rak-Inter Servises Spółka cywilna Katarzyna Rak, Maciej Rak w Masłowo
Prowadzimy biuro tłumaczeń Rak-Inter Services, które funkcjonuje od 1993 roku. Nasza siedziba znajduje się w Masłowie, w województwie wielkopolskim, a właścicielami są Katarzyna i Maciej Rak.
Produkty i usługi
W biurze Rak-Inter Services zajmujemy się językiem niderlandzkim i niemieckim. Jedną z oferowanych przez nas usług są tłumaczenia pisemne, które wykonujemy dla osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz instytucji państwowych – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Niezależnie od rodzaju klienta zawsze otrzymujemy pozytywne opinie, co jest dla nas najlepszym dowodem na dobre wykonywanie pracy.

Przedmiotem naszej działalności jest:
- tłumaczenie tekstów specjalistycznych,
- tłumaczenie tekstów technicznych,
- tłumaczenie tekstów medycznych,
- tłumaczenie tekstów prawniczych;
- tłumaczenie dokumentów samochodowych.

Oferowane przez nas tłumaczenia specjalistyczne stoją na najwyższym poziomie. Dysponujemy duża wiedzą językową i znamy również słownictwo charakterystyczne dla danych dziedzin. Dzięki temu możesz być pewien, że translacja została wykonana dokładnie i bez błędów.

Ponadto oferta obejmuje tłumaczenia przysięgłe. Tłumaczymy akty notarialne, pisma sądowe, pełnomocnictwa, testamenty, oświadczenia i wiele innych.

Oprócz tego możemy zaproponować tłumaczenia ustne. Klienci w naszej ofercie znajdą tłumaczenia ustne konsekutywne i towarzyszące (liaison).

Zapewniamy świetną obsługę i profesjonalne podejście do każdego klienta. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku i oferujemy rozliczenia podatkowe i załatwianie formalności dla osób pracujących w Holandii i Belgii!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zasięg działania
Firma Rak-Inter Servises Spółka cywilna Katarzyna Rak, Maciej Rak z lokalizacji: Masłowo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(2 opinie) napisz opinię
S
K
Sławomir Kaszewski
Mam bardzo miłe doświadczenia po kontakcie z Panią Katarzyną , zarówno ze strony profesjonalnej jak i osobistej. Osoba bardzo rzeczowa i pomocna, szybko odpowiedziała na moją prośbę i odesłała potrzebne dokumenty. Dokumenty przetłumaczone bardzo czytelne i przejrzyste, opatrzone pieczątkami tłumacza przysięgłego. Ceny bardzo korzystne. Polecam i sam w razie potrzeby też z pewnością jeszcze skorzystam.
E
elwira
Profesjonalne tłumaczenia. Polecam.