Roboty Ziemne Bartosz Jankowiak Prace ziemne sprzętem budowlanym

Wykopy, niwelacja trenu i odwadnianie

Hydrotechnika
63-940 Zaborowice 4 wielkopolskie
(3 opinie) napisz opinię
Roboty Ziemne Bartosz Jankowiak Prace ziemne sprzętem budowlanym

Informacje

Opis działalności
Roboty Ziemne to firma, której właścicielem jest Bartosz Jankowiak. Przedsiębiorstwo z Zaborowic, w województwie wielkopolskim prowadzi działalność od 2011 roku. Zajmuje się przede wszystkim pracami ziemnymi.
Produkty i usługi
Szybko, dokładnie i za konkurencyjną cenę. Tak wykonuje usługi firma Roboty Ziemne. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, w tym dobranie odpowiedniego sprzętu budowlanego. Park maszynowy przedsiębiorstwa składa się z koparki kołowej, minikoparek gąsienicowych, ładowarki teleskopowej oraz ciągnika z przyczepą, zagęszczarek i młotów wyburzeniowych. Dzięki temu firma jest w stanie wykonywać prace budowlane, wykończeniowe i wyburzeniowe. Przykładem realizowanych zleceń jest wykonywanie wykopów oraz budowanie nasypów i przepustów. Ponadto firma Roboty Ziemne zajmuje się przeciskami pod drogami, niwelacją terenu i wykonywaniem odwodnień. Oferta dodatkowo obejmuje:
- przydomowe oczyszczalnie ścieków,
- zbiorniki wody deszczowej
- budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej,
- rozbiórki i wyburzenia obiektów,
- wynajem maszyn budowlanych,
- budowa kanalizacji sanitarnej wraz z przepompownia ścieków,
- montaż oczyszczalni biologicznej BIODISC,
- układanie modułów i rur.


Dodatkowo firma oferuje odśnieżanie, wynajem maszyn budowlanych, sprzedaż kruszyw i ziemi ogrodowej. Dostępne są m.in. piach, żwir i ziemia.

Więcej informacji oraz dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane prace znajdują się na stronie internetowej. Kontakt w sprawie firmowych usług można nawiązać telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
wschowski, garwoliński, Leszno, rawicki

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
B
Bogusss
Polecam ich usługi, bo pracują szybko i dokładnie. Wykopy robią dokładnie tam, gdzie mają być.
A
Artur
Mają odpowiedni sprzęt do prac ziemnych. Wykopy albo niwelacja terenu to dla nich proste zlecenie. U mnie wykonali wykop pod przyłącze wodno-kanalizacyjne i oczywiście dobrze się spisali.
D
Domiqs
Widać, że się znają na pracach ziemnych. Mają ciężki sprzęt, więc niwelacja terenu albo wykop nie stanowią żadnego problemu. Na mojej posesji zajęli się montażem przydomowej oczyszczalni oraz wyrównaniem ogrodu. Poszło im sprawnie, a koszt takich prac nie był wysoki.