Techfood Sp. z o.o.

Producent przenośników taśmowych

Serwis i części do maszyn budowlanych
62-436 Dąbrowa 20 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Techfood Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Techfood znajduje się w Dąbrowie, w powiecie słupeckim, w województwie wielkopolskim. Działalność prowadzimy od 2018 roku, ale nasze doświadczenie branżowe jest znacznie większe.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w produkcji przenośników taśmowych dla przemysłu spożywczego, ale wykonujemy też inne urządzenia znajdujące zastosowanie w tym sektorze. Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie serwis i przeróbek urządzeń oraz maszyn przetwórstwa spożywczego.

Obsługujemy klientów z całej Polski. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, gdyż dobrze wiemy, że każdy proces produkcyjny ma swoją specyfikację. Ponadto zawsze proponujemy dedykowane rozwiązania, opierające się na nowoczesnych technologiach.

Nasi klienci mogą liczyć też na kompleksową obsługę, obejmującą projektowanie, wykonywanie i instalowanie urządzeń.

W ofercie firmy Techfood można znaleźć rozmaite typy konstrukcji przenośników i różne rodzaju stosowanych taśm, które pozwalają na transportowanie surowców pod kątem, po łuku i w poziomie. Podejmujemy się nawet realizacji nietypowych zleceń, w tym na modernizację albo wykonanie transporterów i innych urządzeń.

W ramach współpracy oferujemy też serwis wyprodukowanych przez nas przenośników i innych urządzeń. Dzięki stałym przeglądom możemy uniknąć większych awarii.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Techfood.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń