Instal-Serw Dawid Ligocki

Modernizacja instalacji grzewczych

Usługi wodno-kanalizacyjne
ul. Jeziorna 28, 62-402 Kosewo wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Instal-Serw Dawid Ligocki

Informacje

Opis działalności
Instal-Serw to firma, której właścicielem jest Dawid Ligocki. Działalność oferuje usługi instalacyjne oraz hydrauliczne. Siedziba działalności zlokalizowana jest w Kosewie, na terenie województwa wielkopolskiego.
Produkty i usługi
Celem firmy Instal-Serw jest udzielanie szybkiej oraz skutecznej pomocy hydraulicznej. Specjalnością firmy jest profesjonalny montaż instalacji hydraulicznych, a także grzewczych. Wieloletnie doświadczenie, specjalistyczne narzędzia oraz niezbędne uprawnienia gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług.

W ofercie znajdą Państwo takie usługi jak między innymi:

- instalacje ogrzewania,
- instalacje hydrauliczne,
- instalacje gazowe,
- instalacje wod-kan.

Wykonywany jest montaż instalacji co, montaż ogrzewania centralnego, montaż pomp ciepła, które czerpią energię z powietrza, wody i gruntu. Pompy ciepła mogą służyć zarówno do ogrzewania domu, jak i do przygotowania ciepłej wody użytkowej.

Poza budową oraz serwisem instalacji doświadczona kadra pracownicza oferuje również ich modernizację. Wymieniane są grzejniki i piece, a także wszystkie rury, łączniki i inne elementy. Uzupełnieniem oferty jest udrażnianie rur, udrażnianie kanalizacji, a także czyszczenie rur z deszczówki.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Instal-Serw.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
średzki, wrzesiński, słupecki, poznański, grodziski, Poznań

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń