"Salzgitter Mannesmann Stahlhandel" Sp. z o.o.

Wyroby hutnicze
ul. Poznańska 41, 62-400 Słupca wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Telefon
(63) 274 38 00
Adres korespondencyjny
ul. Poznańska 41, 62-400 Słupca wielkopolskie

Informacje

Siedzibą "Salzgitter Mannesmann Stahlhandel" Sp. z o.o. jest Słupca w województwie wielkopolskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Wyroby hutnicze.
Pracownicy "Salzgitter Mannesmann Stahlhandel" Sp. z o.o. udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: (63) 274 38 00
Z przedstawicielem firmy "Salzgitter Mannesmann Stahlhandel" Sp. z o.o. możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 62-400 Słupca ul. Poznańska 41,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Uważamy, że "Salzgitter Mannesmann Stahlhandel" Sp. z o.o. poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
W
G
Wiesław Garczyński
2018-04-18 10:16:01
Myślałem, że żeby skompletować stal do naszego projektu będę musiał wysłać zapytanie do kilkunastu firm, hurtowni. Otóż nie - pierwsza oferta od nich i temat załatwiony. Każdy element , czas oczekiwania optymalny ( dla nas satysfakcjonujący). Koszty dzięki jednemu dostawcy niższe o jakieś 20% w porównaniu z innymi co profilaktycznie sprawdziliśmy. Dlatego polecam tą firmę i tu oficjalnie dziękuję obsłudze ze Słupcy w imieniu całej naszej załogi.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.