Superlift Sprzedaż i serwis wózków widłowych nowych i używanych

U nas kupisz, naprawisz i zregenerujesz każdy wózek widłowy

Wózki widłowe
ul. Słowackiego 15, 62-420 Strzałkowo wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
666 843 578
Może cię zainteresować
Superlift Sprzedaż i serwis wózków widłowych nowych i używanych

Informacje

Opis działalności
W Superlift już od 2002 roku zajmujemy się sprzedażą wszelkiego rodzaju wózków widłowych i paleciaków. Nasza siedziba mieści się w Strzałkowie w województwie wielkopolskim, a założycielem jest Henryka Węgrzeniejewska. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.
Produkty i usługi
W Superlift już od dwóch dekad zajmujemy się prowadzeniem działalności zakresu sprzedaży wszelkiego rodzaju wózków widłowych i części do nich. Dzięki wielu latom prężnej działalności na rynku byliśmy w stanie stopniowo poszerzać naszą ofertę o kolejne rodzaje i marki wózków tak, aby móc sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów. Ich zadowolenie jest bowiem dla nas najważniejsze.

Nasza wykwalifikowana kadra z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania i zaoferuje trafne i profesjonalne doradztwo z zakresu wyboru właściwego dla klienta rodzaju i modelu wózka widłowego, a także w doborze części zamiennych.

Aktualnie posiadamy na stanie ponad 200 maszyn, a rocznie sprzedajemy zwykle więcej niż tysiąc. W ofercie znajdują się między innymi:

- wózki używane,
- wózki dużych udźwigów,
- wózki boczne,
- wózki magazynowe,
- wózki teleskopowe,
- wózki terenowe,
- akcesoria,
- i części zamienne.

W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie maszyny renomowanych, znanych u uznawanych szeroko producentów, takich jak Toyota, Nissan, Manitou, Mitsubishi, czy też Linde.

Naszą specjalnością jest sprzedaż wózków używanych, które łączą dla naszych klientów świetny stan techniczny z przystępną ceną.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszych stron internetowych. Mogą tam Państwa znaleźć więcej szczegółów na temat naszej oferty. Zachęcamy również do kontaktu.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń