"Majer" Auto-Handel Adrian Majerczak

Przyczepy samochodowe
62-402 Szyszłowskie Holendry 10 wielkopolskie
(19 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Przyczepy samochodowe. "Majer" Auto-Handel Adrian Majerczak ma swoją siedzibę w miejscowości Szyszłowskie Holendry w województwie wielkopolskim.
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Majer" Auto-Handel Adrian Majerczak.

Opinie

(19 opinii) napisz opinię
R
Robert
Nie polecam. Znany na całą okolicę że sprzedaje trefne auta, czasem z lewymi papierami. Także lepiej omijać gościa z daleka. Sam sobie wystawia chyba te pozytywne opinie, co jest śmieszne i smutne bo widać że rozpaczliwie szuka klientów.
R
K
Rafał koch
Ladne autka w dobrej cenie
G
Grzechu
Nie polecam nikomu. Partacz jakich mało. Auta poklecone żeby tylko sprzedać.
J
S
Janek simorczyk
Polecam
J
B
Jarosław Błaszczyk
Ladne auta w dobrych cenach
P
S
Paweł Skibiszewski
Polecamy
T
K
Tomasz knecht
Polecam
S
Sysia
Super sprzedawca i solidna firma. Polecam każdemu ˘?
L
Laura
Święta solidna firma i jeszcze lepszy sprzedawca. Transakcja przebiegła lepiej i pomyślniej niż gdzie indziej byłam obsłużona znakomicie pod każdym względem. Polecam każdemu
A
S
Arek Strzech
Polecam jak najbardziej
J
Julka
Kupiliśmy Fiata Autko super się sprawuje o drobnych usterkami sprzedający powiedział przez telefon auto w niższej cenie niż rynkowa ogólnie polecam
D
Darek
Rozsądne auta w bardzo dobrej cenie
J
Janek
Kupiliśmy od tego Pana Bmw e90 auto naprawdę fajne sprawne oprócz rysy na zderzaku ale widomo nie jest nowe . Polecamy ;)
R
Romek
Polecam
N
Natalia
Złe komentarze poniżej są wynikiem tylko ludzkiej zawiści i chyba zazdrości, której nie rozumiem i nie polecam słuchać bo to bzdury wyssane z palca. Firma solidna w 100% polecam każdemu! Super auta w praktycznie najniższej cenie w Polsce, sprzedawca ma konkretne podejście do klienta i podaje wszystkie informacje jakie interesują kupującego. Zachęcam do kupowania i serdecznie polecam na 6+
D
Dawid
Polecam
A
Arkadiusz
Zadbane i uszanowana auta polecam 100%
P
Przemek
Solidny sprzedawca ładne zadbane auta w super cenie polecam
P
Patryk
Polecam 100% sprzedawcę
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.