"Artisan" Pracownia Zegarmistrzowska Ewa Cieszyńska

Zegar tyka, a czas umyka. Odnowienie zegarka, renowacja starego zegara cofa czas

Zegarmistrzowie
ul. Wodna 3 -5 (Stare Miasto), 61-781 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
poniedziałek 10:00 - 18:00
wtorek 10:00 - 18:00
środa 10:00 - 18:00
czwartek 10:00 - 18:00
piątek 10:00 - 18:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(7 opinii) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(61) 852 24 29
Adres korespondencyjny
ul. Wodna 3 -5 (Stare Miasto), 61-781 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Zapraszamy Szanownych Państwo. Naprawa starych zegarów, renowacja. Usługi zegarmistrzowskie... Bieżąca obsługa, paski, baterie, serwis. . . Pędzą lata jak godziny. Jedne wesołe, inne pełne troski. Dlatego zegarki, budziki i zegary są najrozmaitsze - takie na chwilę i takie na długo, z czasem przywodzące wspomnienia. Polecamy naszą rzemieślniczą pracę w pełnym zakresie zegarmistrzostwa.
Produkty i usługi
Artisan Ewa Cieszyńska i Zegarmistrz Henryk Cieszyński

Słynna, rodzinna i wielopokoleniowa specjalistyczna firma zegarmistrzowska, której salon i pracownia mieszczą się obecnie w Poznaniu przy ulicy Wodnej 3-5 i rogu z ulicą Ślusarską, kilkadziesiąt metrów dalej w sąsiedztwie Muzeum Archeologiczne, niezwykła dająca wytchnienie FARA, Stary Rynek i Ratusz, na którego wieży słynny na cały świat ZEGAR Z KOZIOŁKAMI.
.

W ofercie
- usługi
- naprawy
- sprzedaż
- zegarki
- antyki
- zegary z kukułką, pozytywką
- naprawa zegarów i zegarków
- renowacja starego zegara
- dorabianie części
- odnowienie tarczy
- mechaniczne lub elektroniczne zegarki
- budziki
- zegary stare i nowe
- serwis Adriatica i Timex
- liczne akcesoria serwisowe takie jak: bateria do zegarka, sprężyna, koronka, klucz naciągu, szkiełka hartowane płaskie lub wypukłe, uszczelka, pasek (luksusowy albo popularny, skórzany lub z innego materiału), bransoletka itp.

Barometry, kukułki w dużym wyborze od antycznych po współczesne, luksusowe zegary pałacowe, zegary kominkowe, zabytkowe kuranty, pozytywki, stylowe lub nowoczesne zegary w drewnianych obudowach, zegary ceramiczne, artykuły dekoracyjne i kolekcjonerskie, biżuterię złotą i srebrną.

Polecamy szeroką ofertę serwisową.
Posiadamy na miejscu setki rozmaitych pasków do zegarków, w dziesiątkach kolorów we wszystkich dostępnych fasonach i wszystkich rozmiarach.

Wymieniamy baterie do zegarków prawie wszystkich typów łącznie z pełną obsługą serwisową.

Dysponujemy specjalistycznymi narzędziami do bezpiecznego otwierania zegarków i zamykania z użyciem odpowiednich preparatów, zapewniamy odpowiednie uszczelki oraz urządzenia, przy użyciu których przeprowadzamy naprawy i regulacje, sprawdzanie parametrów baterii, pomiary poboru prądu przez zegarek, co zapewnia dużą precyzję i niezawodność, stosujemy oryginalne i specjalistyczne baterie w pełnym wyborze.
Marki i specjalizacje
Małżonkowie Ewa i Henryk Cieszyńscy zapraszają
od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18
oraz w pierwszą sobotę miesiąca od godz. 10 do godz. 14.

Media społecznościowe

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
J
N
Joanna Nowicka
prawdziwy zegarmistrz, polecam świetnego fachowca i miłą obsługę
K
S
Krzysztof Szwarc
Naprawiam w tej Pracowni zegarki i stare zegary od kilkunastu lat i zawsze jestem zadowolony. Fachowa i rzetelna obsługa. Ceny umiarkowane. Polecam.
I
Izabela
Jedyny taki fachowiec w naszej okolicy. Polecam.
M
R
Monika Robak
Rzetelny facet, nie zdzierają.
C
W
czapraga wojciech
Witam serdecznie! Bardzo dobry zakład zegarmistrzowski. W tym zakładzie naprawiono mój 17- wieczny francuski, ścienny zegar. Piękne arcydzieło. Dorobiono kryształ na cyferblat, dodano wspaniale wahadełko, polichromia odnowiona a skrzynka z drzewa orzechowego wręcz błyszczała jak nowa. Wspaniała robota. Dziękuję i pozdrawiam! Wojciech Czapraga Kamień Pomorski
Z
A
zofia Abramowska
Od wielu lat korzystamy z usług Zegarmistrza z Wodnej, Pan Henryk Cieszyński pięknie odnowił zegar mojego dziadka, zrobił renowację Omegi mojej mamy. Także na co dzień można tam wymienić słynne bateryjki, które wytrzymują nawet do 3 lat
N
nieznany
Składamy Państwu wyrazy podziękowania, za przeprowadzoną naprawę i konserwację naszego zegara ściennego marki Gustaw Becker, z 1930 r. Podziwiamy Państwa kunszt, żyjąc znowu w kręgu jego pięknych dźwięków. Małgorzata i Marian Dolatowie z Poznania - Chartowa