Agregaty-Service.pl

ul. Łąkowa 3, 64-530 Kaźmierz wielkopolskie
poniedziałek 8:00 - 20:00
wtorek 8:00 - 20:00
środa 8:00 - 20:00
czwartek 8:00 - 20:00
piątek 8:00 - 20:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
605 723 006
618483116
Adres korespondencyjny
ul. Łąkowa 3, 64-530 Kaźmierz wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Agregaty, agregaty prądotwórcze obsługa układów zasilania awaryjnego opartych na agregatach prądotwórczych i zasilaczach UPS.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą z Poznania W naszej ofercie:produkcja, naprawa, sprzedaż oraz wynajem agregatów prądotwórczych. Posiadamy ogromne doświadczenie . Wiemy na jakie komplikacje mogą zostać narażeni właściciele agregatów prądotwórczych. Projektując system zasilania, bierzemy je wszystkie pod uwagę, dlatego nasze projekty są idealnie dopasowane do wymagań klientów.

Agregat prądotwórczy, jak każde urządzenie mechaniczne, wymaga dbania o jego stan techniczny oraz dokonywanie napraw. Zapewnienie zgodnych z wymaganiami producenta warunków pracy agregatu oraz właściwe przeprowadzanie przeglądów serwisowych sprawia, że nasi klienci cieszą się urządzeniem przygotowanym do pracy przez długi okres czasu. Serwisujemy wszystkie modele agregatów jak Wola, Fogo, Andoria itp.

Cykliczne serwisowanie agregatów prądotwórczych jest koniecznością. Specjalnie więc dla naszych klientów przygotowaliśmy kompleksowy pakiet usług począwszy od monitoringu urządzenia, a skończywszy na pełnym serwisie systemu zasilania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, oraz na na stronę naszego sklepu zasięgiem obejmujemy teren całej Polski!
Marki i specjalizacje
* Agregaty Prądotwórcze
Himoinsa, Fogo, Mosa, OnisVisa, SDMO, Elmeco, SumeraMotor Endress i inne
* Zasilacze UPS
* Automatyka Zasilania
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń