Tegometall Wyposażenie Sklepów Pniewy Sp. z o.o.

Wyposażenie sklepów
ul. Konińska 26, 62-045 Pniewy wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 291 05 97
Adres korespondencyjny
ul. Konińska 26, 62-045 Pniewy wielkopolskie

Informacje

O nas
Witamy w świecie regałów!

Od ponad 40 lat nazwa TEGOMETALL jest synonimem najwyższej i niezmiennej jakości w branży wyposażenia sklepowego. Nie mniejszą renomą cieszymy się od ponad 20 lat w branży techniki magazynowej.

Naszym celem jest produkcja atrakcyjnych cenowo, wysokiej jakości produktów do budowy regałów przy wykorzystaniu najnowszych technologii oraz materiałów najwyższej jakości. W trosce o środowisko naturalne przywiązujemy dużą wagę do oszczędnego wykorzystywania wody, energii elektrycznej gazu i powietrza, materiałów opakowaniowych i surowców. Równie istotne jest korzystanie z energooszczędnych metod transportu za pomocą transportu szynowego, kiedy tylko jest to możliwe.

Tegometall oferuje system regałowy o budowie modułowej, którą cechuje nieskomplikowana budowa, wyrazista kolorystyka oraz dobrze przemyślana funkcjonalność. Poszczególne elementy pasują do siebie tworząc spójną i elegancką całość. Oferujemy dla każdego systemu regałowego indywidualne i zadowalające zastosowania: zarówno w zakresie wyposażenia nowej placówki handlowej, jak i nowej hali magazynowej. Nasza oferta bazuje bowiem na bogactwie pomysłów i rozwiązań, dzięki którym możemy sprostać najbardziej nawet wymagającym życzeniom naszych klientów.

Odkryj razem z nami świat techniki regałów!
Opis działalności
Nazwa TEGOMETALL jest synonimem najwyższej i niezmiennej jakości w branży wyposażenia sklepowego. 60 lat doświadczenia w branży wyposażenia sklepów.
Produkty i usługi
Asortyment produktów Tegometall jest stale dostosowywany do aktualnych potrzeb klientów i wymogów rynku.

* TegoClassic
* TegoTwo-in-One
* TegoStock
* TegoUnique
* TegoConnect
* TegoVision

- Obszary zastosowania:

Apteki, markety budowlane, centra florystyczne, sklepy z artykułami biurowymi, markety, minimarkety, markety Cash&Carry, drogerie, sklepy elektrotechniczne, sklepy rowerowe, hurtownie, dyskonty, sklepy spożywcze, sklepy z artykułami gospodarstwa domowego, kioski, wyposażenie placówek handlowych, sklepy hobbystyczne, technika magazynowa, regały wysokiego składowania, branże - spożywcza, zabawki, papiernicza, tekstylna, wyposażenie stacji benzynowych.

Wyślij do nas niewiążące zapytanie o katalogi. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń