"Mac-Benz" Paliw Hurt-Detal

OLEJ NAPĘDOWY I OPAŁOWY MAC-BENZ SZAMOTUŁY

ul. Lipowa 72a, 64-500 Szamotuły wielkopolskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 292 35 41
Stacja Paliw
612927037
Maciej Kłaczkiewicz
602374042
info@mac-benz.pl
612927851
http://www.mac-benz.pl
Adres korespondencyjny
ul. Lipowa 72a, 64-500 Szamotuły wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
OFERUJEMY PALIWA Z DOSTAWĄ: olej napędowy LOTOS Eurodiesel Eko, olej opałowy lekki LOTOS Red.
Produkty i usługi
Mac-Benz to firma zajmująca się dystrybucją i handlem paliwami. Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym, dbającym o zaufanie stałych klientów oraz o najwyższą jakość oferowanych usług. Na rynku działamy od ponad 17 lat i stale poszerzamy ofertę oraz zakres działalności. Obecnie prowadzimy detaliczną sprzedaż produktów na stacji oraz sprzedaż hurtową paliw i olejów z dostawą do klienta.

Podstawową działalnością firmy Mac-Benz jest handel paliwami płynnymi oraz prowadzenie stacji paliw. Asortyment firmy obejmuje przede wszystkim popularne paliwa: benzynę bezołowiową Pb95 i Pb98 oraz gaz propan-butan (LPG), jak również oleje, w tym napędowy i opałowy lekki. Posiadamy własną bazę transportową, obejmującą 8 autocystern z układem dystrybucyjnym dostosowanym do różnego rodzaju zbiorników. Firmom oraz klientom indywidualnym proponujemy także wynajem przenośnych zbiornikówpaliwowych z wbudowanym układem dystrybucyjnym.

Dodatkowo w miejscu funkcjonowania naszych stacji benzynowych prowadzone są myjnie samochodowe, zarówno automatyczne, jak i bezdotykowe. Posiadamy też punkty wulkanizacyjne, oferujące sprzedaż oraz szeroki serwis ogumienia do motocykli i samochodów (osobowych, ciężarowych, przemysłowych i rolniczych). W naszym serwisie dokonamy także pełnego serwisu klimatyzacji, w tym jej napełnienia oraz dezynfekcji. Na stacjach znajduje się także kompresor, odkurzacz i suszarka samochodowa, dzięki czemu w jednym miejscu można kompleksowo zadbać o swój pojazd. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, wdrożyliśmy również usługę obejmującą wypożyczalnię lekkich przyczep samochodowych.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Korzystając z usług Mac-Benz, zyskacie Państwo produkty najwyższej jakości, zawsze w najlepszej cenie. Wierzymy, że zadowolenie i zaufanie klienta są najlepszą wizytówką dla firmy.
Marki i specjalizacje
Oficjalny dystrybutor olejów ELF.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Chodzież, Strzelce Krajeńskie, Poznań, Nowy Tomyśl, Czarnków, Oborniki, Wałcz, Piła, Międzychód, Szamotuły

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń