Mac-Benz sp.j. Paliwa, olej opałowy hurt detal

Paliwa i serwis opon

Oleje techniczne i smary
ul. Lipowa 72A, 64-500 Szamotuły wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(61) 292 70 37
Może cię zainteresować
Mac-Benz sp.j. Paliwa, olej opałowy hurt detal

Informacje

Opis działalności
Mac-Benz to stacja benzynowa i hurtownia paliw, mieszcząca się w Szamotułach, w województwie wielkopolskim. Firma istnieje od 1991 roku, a jej właścicielami są Maciej i Barbara Kłaczkiewicz.
Produkty i usługi
W przedsiębiorstwie Mac-Benz zajmujemy się dystrybucją i handlem paliwami. Oferujemy detaliczną sprzedaż produktów na stacji oraz sprzedaż hurtową z dostawą do klienta. Cały czas staramy się o to, by poszerzać naszą ofertę oraz zakres działalności. Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, a wszystkie nowe osoby dołączające do zespołu są nauczane kierowania firmą oraz godnego jej reprezentowania.

Zajmujemy się przede wszystkim handlem płynnymi paliwami, jednocześnie prowadząc swoje stacje paliw.
W asortymencie firmy znajdują się najpopularniejsze paliwa, takie jak:
- benzyna bezołowiowa Pb95 i Pb98,
- gaz propan-butan
- olej opałowy lekki oraz napędowy

Na naszych stacjach benzynowych prowadzimy myjnie samochodowe, automatyczne i bezdotykowe. Posiadamy również punkty wulkanizacyjne, w których oferujemy serwis i sprzedaż ogumienia do motocykli oraz samochodów, zarówno osobowych, jak i ciężarowych, czy rolniczych lub przemysłowych. Klienci naszych stacji mogą kompleksowo zadbać o swój pojazd, dzięki kompresorom, suszarkom samochodowym i odkurzaczom, które znajda na miejscu. Poza tym wypożyczamy lekkie przyczepy samochodowe.

Posiadamy własną bazę transportową, w skład której wchodzi 8 autocystern z układem dystrybucyjnym dostosowanym do zbiorników różnego rodzaju. Uzupełnieniem oferty jest wynajem przenośnych zbiorników paliwowych, które posiadają własny układ dystrybucyjny. Proponujemy to rozwiązanie firmom oraz klientom indywidualnym.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy Mac-Benz w Szamotułach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, pomorskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń